Хмельницька область, Хмельницький район

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення для ведення особистого селянського господарства на території Наркевицької селищної ради. гр. Партиці Сергію Петровичу.

Дата: 28.05.2019 10:34

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від      2019  року  № ___2019

гр. Партиці Сергію Петровичу.

Розглянувши заяву гр. Партиці Сергія Петровича, проект землеустрою, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 40, 79-1, 86, 107, 118, 121, 123, 125, 186 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення площею 2,0000 га (кадастровий номер 6820982100:04:060:0044) – для ведення особистого селянського господарства на території Наркевицької селищної ради, гр. Партиці Сергію Петровичу.

2. Передати заявнику  безкоштовно у власність вищевказану земельну ділянку.

3. Гр. Партиці Сергію Петровичу, приступити до використання земельної ділянки після встановлення (відновлення) її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

4. Інформувати  Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області, начальника відділу обліку та звітності міської ради і на протязі 5 днів завірену копію.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Л.В.Гула