Хмельницька область, Хмельницький район

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення для ведення особистого селянського господарства на території Наркевицької селищної ради гр. Урбан Станіславі Петрівні

Дата: 10.06.2019 13:20

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

гр. Урбан Станіславі Петрівні

Розглянувши заяву гр. Урбан Станіслави Петрівни, проект землеустрою, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 79-1, 107, 118, 121, 123, 125, 186 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення площею 1,4310 га (кадастровий номер 6820982100:04:044:0006) – для ведення особистого селянського господарства на території Наркевицької селищної ради, гр. Урбан Станіславі Петрівні.

2. Передати заявнику  безкоштовно у власність вищевказану земельну ділянку.

3. Гр. Урбан Станіславі Петрівні, приступити до використання земельної ділянки після встановлення (відновлення) її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

4. Інформувати  Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області, начальника відділу обліку та звітності міської ради і на протязі 5 днів завірену копію.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Л.В.Гула