Хмельницька область, Хмельницький район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах с. Личівка, по вул. Зарічна, буд. 13 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських

Дата: 18.06.2019 13:25

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах      с. Личівка, по вул. Зарічна, буд. 13 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), гр. Рудюк Олені Кузьмінічні

Розглянувши заяву гр. Рудюк Олени Кузьмінічни, технічну документацію, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 40, 79-1, 86, 107, 118, 121, 123, 125, 186 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1. Затвердити технічну документацію  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га ( кадастровий номер 6820984300:02:004:0036 ) в межах              с. Личівка, по вул. Зарічна буд. 13 гр. Рудюк Олені Кузьмінічні.

2. Передати заявнику  безкоштовно у власність вищевказану земельну ділянку.

3. Гр. Рудюк Олені Кузьмінічні, приступити до використання земельної ділянки після встановлення (відновлення) її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

4. Інформувати Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області, начальника відділу обліку та звітності міської ради і на протязі 5 днів завірену копію.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Л.В.Гула