Хмельницька область, Хмельницький район

Про внесення змін в п.1 рішення 30-ї сесії Наркевицької селищної ради від 7 вересня 2017 року № 42-30/2017

Дата: 16.05.2019 15:21

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Про внесення змін в п.1 рішення 30-ї сесії Наркевицької селищної ради від

7 вересня 2017 року № 42-30/2017

Розглянувши заяву, інші відповідні документи, керуючись ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій»

Селищна  рада

1. Внести зміни в п.1 рішення 30-ї сесії Наркевицької селищної ради від

07 вересня 2017 року № 42-30/2017 року, а саме викласти в наступній редакції « Надати Блазунь Анастасії Степанівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,5253 га в т.ч. 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Пахутинці по вул.. Молодіжній, 5, та 0,2753 га для ведення особистого селянського господарства в межах с. Пахутинці.

2.  Технічну документацію, на якій проставлена  відмітка про Державну реєстрацію земельних ділянок, передати на сесію селищної ради для її затвердження та прийняття рішення про передачу у власність земельної ділянки.

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                        Л.Гула