Хмельницька область, Хмельницький район

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в межах с. Шмирки для ведення особистого селянського господарства гр. Антонік Віталію Борисовичу.

Дата: 20.06.2019 09:40

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

гр. Антонік Віталію Борисовичу.

Розглянувши заяву гр. Антоніка Віталія Борисовича, інші відповідні документи, керуючись ст. 12, 79-1, 107, 118, 121, Земельного Кодексу України, ст.25, 50 Закону України „ Про землеустрій ”, ст. 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Рішення Наркевицької селищної ради  від 20.04.2018 № 99-39/2018 «Порядок розгляду звернень і клопотань про  вирішення питань, пов’язаних із наданням дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, матеріалів інвентаризації земель»,

селищна рада

1. Надати дозвіл гр. Антонік Віталію Борисовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 1,6597 га. в тому числі ділянка № 1 - 0,6346 га., ділянка № 2 - 0,1052 га. ділянка № 3 - 0,2903 га., ділянка № 4 - 0,2870 га., ділянка № 5 - 0,3426 га. для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шмирки на території Наркевицької селищної ради.

2. Рекомендувати гр. Антонік Віталію Борисовичу звернутись в землевпорядну організацію, яка має право на виконання землевпорядних робіт, для замовлення технічної документації  із землеустрою на вищевказані земельні ділянки.

3. Технічну документацію, на якій проставлена  відмітка про Державну реєстрацію земельних ділянок, подати на чергову сесію селищної ради для її затвердження та прийняття рішення про передачу у власність земельних ділянок.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                     Л.В.Гула