Хмельницька область, Хмельницький район

Дата: 20.06.2019 09:54

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Керуючись ст. 12, 107, 118, 121, Земельного Кодексу України, ст.25, 50 Закону України „Про землеустрій ”, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”.

селищна рада

1.  Надати дозвіл Наркевицькій селищній раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Наркевицької селищної ради (згідно додатку).

2. Рекомендувати Наркевицькій селищній раді звернутись в землевпорядну організацію, яка має право на виконання землевпорядних робіт, для замовлення технічної документації  із землеустрою на вищевказані земельні ділянки.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                     Л.В.Гула