Хмельницька область, Хмельницький район

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок колективної власності

Дата: 04.07.2019 10:09

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою щодо

інвентаризації земельних ділянок

колективної власності

З метою впорядкування земель колективної власності, забезпечення ведення Державного земельного кадастру та здійснення контролю за використанням і охороною земель Наркевицької селищної ради, відповідно до ст.ст. 12, 93, 122, 184 Земельного кодексу України, ст.ст. 26, 35 Закону України «Про землеустрій», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 5 червня 2019 року № 476, враховуючи пропозиції засідання постійної комісії селищної ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1. Надати дозвіл Наркевицькій селищній раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності які розташовані на території Наркевицької селищної ради, орієнтовною площею 88,0 га із формуванням земельної ділянки.

2. Наркевицькій селищній раді замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності у суб'єкта господарювання, юридичної особи, що має право на проведення робіт із землеустрою згідно із законом, у строки, що обумовлюються угодою сторін .

3. Подати виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на затвердження сесії Наркевицької селищної ради, у відповідності до вимог чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                     Л.В.Гула