Хмельницька область, Хмельницький район

Про клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність – землі загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, грома

Дата: 03.07.2019 10:47

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Про клопотання щодо надання дозволу на розробку

проекту  землеустрою щодо відведення земельних

ділянок у комунальну власність – землі загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, громадські пасовища, сіножаті, набережні, пляжі, парки, зелені зони, сквери, бульвари, водні об'єкти загального користування, а також інші землі, якщо рішенням відповідного органу державної влади чи місцевого самоврядування їх віднесено до земель загального користування) з метою створення громадського пасовища

Керуючись ст.ст.12, 81, 118 Земельного кодексу України, Законами України «Про Землеустрій», «Про Державний земельний кадастр» та ст.26 «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1.         Порушити клопотання перед Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність для сінокосіння та випасання худоби (з метою створення громадського пасовища) за рахунок земель державної власності за межами населених пунктів Шмирківської сільської ради Наркевиорієнтовною площею 15,0 га в тому числі: 6,0 га., 9,0 га. (згідно додатку № 1 та додатку № 2).

2.         Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                     Л.В.Гула