Хмельницька область, Хмельницький район

Про надання дозволу Наркевицькій селищній раді на поділ земельних ділянок комунальної власності, що знаходиться в с. Юхимівці Наркевицької селищної ради

Дата: 20.06.2019 10:48

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Про надання дозволу Наркевицькій

селищній раді на поділ земельних

ділянок комунальної власності, що

знаходиться в с. Юхимівці

Наркевицької селищної ради

Розглянувши технічні паспорти на об’єкти нерухомого майна, керуючись  ст.12  ЗК України, ст.ст. 25,56 Закону України  «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, соціального розвитку селища, селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Наркевицькій селищній раді на поділ земельної ділянки комунальної власності для рибогосподарських потреб, що знаходиться на території Наркевицької селищної ради в с. Юхимівці площею 0,6207 га. за кадастровим номером 6820955700:02:006:0001.

2. Рекомендувати голові селищної ради Гулі Л.В. після проведення поділу  зареєструвати право комунальної власності на новоутворені земельні ділянки у відповідності до вимог законодавства.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                          Л.В.ГУЛА