Хмельницька область, Хмельницький район

Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу у власність на земельних торгах окремими лотами

Дата: 20.06.2019 14:27

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

_______________року                 смт. Наркевичі                           № __________

Про включення земельної ділянки

до переліку земельних ділянок,

що підлягають продажу у власність

на земельних торгах окремими лотами

Керуючись Земельним  кодексом  України  та  Законом  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»  селищна  рада в и р і ш и л а :

1. Включити земельну ділянку площею 0,2500 га, що розташована за адресою Хмельницька область, Наркевицька селищна рада, смт. Наркевичі, кадастровий номер 6820981500:06:001:0002, категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (для будівництва АЗС) до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.

2. Надати дозвіл ліцензованій організації на виготовлення звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для визначення стартової ціни лота.

3. Доручити селищному голові укласти договір з ліцензованою організацією на виготовлення звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки.

4. Виготовлений звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки подати на затвердження сесії селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний   голова                                           Гула Л.В.