Хмельницька область, Хмельницький район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с. Пахутинці по вул. Хмельницького Богдана будинок 1а для ведення особистого селянського господарства гр. Атаманчуку Миколі Леонідовичу

Дата: 29.07.2019 15:04

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду в с. Пахутинці по вул. Хмельницького Богдана будинок 1а  для ведення особистого селянського господарства гр. Атаманчуку Миколі Леонідовичу

Розглянувши заяву гр. Атаманчука Миколи Леонідовича, інші відповідні документи, керуючись ст. 12, 20, 40, 79-1, 107, 118, 121, Земельного Кодексу України, ст.25, 50 Закону України „Про землеустрій”, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,1106 га в с. Пахутинці по вул. Хмельницького Богдана будинок 1а  для ведення особистого селянського господарства гр. Атаманчуку Миколі Леонідовичу.

2. Рекомендувати гр. Атаманчуку Миколі Леонідовичу звернутись в землевпорядну організацію, яка має право на виконання  землевпорядних робіт, для замовлення технічної документації  із землеустрою.

3. Проект землеустрою, на якому проставлена  відмітка про Державну реєстрацію земельної ділянки, подати на чергову сесію селищної ради для затвердження та прийняття рішення про передачу в оренду земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                  Л.В.ГУЛА