Хмельницька область, Хмельницький район

Про погодження Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області прийняття наказу про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Приймачук Ганні Петрівні

Дата: 04.07.2019 12:39

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Розглянувши заяву гр. Приймачук Ганни Петрівни, інші відповідні документи, керуючись ст. 12, 20, 40, 79-1, 107, 118, 121, Земельного Кодексу України, ст.25, 50 Закону України „ Про землеустрій”, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Рішення Наркевицької селищної ради  від 20.04.2018 № 99-39/2018 «Порядок розгляду звернень і клопотань про  вирішення питань, пов’язаних із наданням дозволів на розроблення проектів щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, матеріалів інвентаризації земель»

1. Погодити Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області прийняття наказу про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,3752 га  у власність гр. Приймачук Ганні Петрівні – для ведення особистого селянського господарства (01.03) за межами населеного пункту с. Баглаї, на території Наркевицької ОТГ Волочиського району Хмельницької області
  2. гр. Приймачук Ганні Петрівні після здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав - надати копію Витягу  Наркевицькій селищній раді.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                           Л.В.Гула