Хмельницька область, Хмельницький район

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Данилюку Ігорю Михайловичу

Дата: 29.07.2019 12:44

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

гр. Данилюку Ігорю Михайловичу

Розглянувши заяву гр. Данилюка Ігоря Михайловича, інші відповідні документи, керуючись ст. 12, 20, 40, 79-1, 107, 118, 121, Земельного Кодексу України, ст.25, 50 Закону України „ Про землеустрій”, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Рішення Наркевицької селищної ради  від 20.04.2018 № 99-39/2018 «Порядок розгляду звернень і клопотань про  вирішення питань, пов’язаних із наданням дозволів на розроблення проектів щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, матеріалів інвентаризації земель»,

селищна рада

1. Надати дозвіл гр. Данилюку Ігорю Михайловичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,4723 га. в тому числі ділянка № 1 - 0,2500 га. для будівництва і обслуговування, житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Шмирки по вул. Гагаріна 48, ділянка № 2 - 0,0974 га. для ведення особистого селянського господарства в с. Шмирки, ділянка № 3 - 0,1249 га. для ведення особистого селянського господарства в с. Шмирки.

2. Рекомендувати гр. Данилюку Ігорю Михайловичу, звернутись в землевпорядну організацію, яка має право на виконання землевпорядних робіт,  для замовлення технічної документації  із землеустрою на вищевказані земельні ділянки.

3. Технічну документацію, на якій проставлена  відмітка про Державну реєстрацію земельних ділянок, передати на сесію селищної ради для її затвердження та прийняття рішення про передачу у власність земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                     Л.В.Гула