Хмельницька область, Хмельницький район

Про надання згоди на безоплатну передачу нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання вул. І.Франка, Польова, Звукова, Ковальська, Шкільна, Садова, Набережна с.Дзеленці Волочиського району,Хмельницької області

Дата: 26.09.2019 09:21

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

VІІ скликання

58   сесія

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

2019 року                         Наркевичі                     №

Про надання згоди на безоплатну передачу

нове будівництво зовнішніх мереж

водопостачання вул. І.Франка, Польова,

Звукова, Ковальська, Шкільна,

Садова, Набережна с.Дзеленці

Волочиського району,Хмельницької області

З метою забезпечення населення в достатній кількості  якісною питною водою та подальшого ефективного використання вуличної мережі водопостачання в селі Дзеленці, керуючись  Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  відповідно до ст. 26, 60 Закону України  « Про місцеве самоврядування в Україні»,  Декларації про готовність об’єкта до експлуатації  об’єкта, що за класом наслідків                   ( відповідальності) належить до об’єктів з незначними наслідками СС1 від 15.08.2018р № ХМ 141192270915 засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта  сесія селищної ради

1. Надати згоду на безоплатну передачу на баланс Наркевицького комбінату комунальних підприємств, яке являється власністю територіальної громади і перебуває в управлінні Наркевицької селищної ради  нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання  вул. І.Франка, Польова, Звукова, Ковальська, Шкільна, Садова, Набережна с.Дзеленці  Волочиського району Хмельницької області. Основні показники об’єкту: загальна довжина:  3311 п.м., споживання води 15,0 куб.м. Кошторисна  вартість будівництва  1489,731 тис.грн. (  один мільйон чотириста вісімдесят дев'ять  тисяч сімсот тридцять одна грн. ), вартість основних фондів, які приймаються в експлуатацію  1359,652тис.грн. ( один мільйон триста п’ятдесят дев'ять тисяч шістсот п’ятдесят дві грн. )

2. Передачу майна оформити згідно чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря селищної ради Козак Т.М. та постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг ( голова Коваль Ю.О.)

Селищний голова __________Л.В.ГУЛА