Хмельницька область, Хмельницький район

Про внесення змін до Комплексної програми об'єднання зусиль Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади, Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 201

Дата: 26.09.2019 09:23

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

VІІ скликання

58     сесія

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

2019 року                         Наркевичі                      №

Про  внесення змін до Комплексної програми

об'єднання зусиль Наркевицької селищної

об’єднаної територіальної громади,

Головного управління Державної фіскальної служби

у Хмельницькій області

по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету

на 2018-2021 роки

Керуючись частиною 1 пункту 16 статті 43  Закону України  "Про місцеве самоврядування  в Україні" та  Постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 року № 537 «Про утворення  територіальних органів Державної податкової служби», селищна об’єднана територіальна громада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до назви Комплексної програми зусиль Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади, Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 2018-2021 роки, виклавши її в наступній редакції: Комплексна програма об'єднання зусиль Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади, Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 2018-2021 роки.

Нова редакція Комплексної програми додається;

-Внести зміни до додатку №1, виклавши його в новій редакції: Паспорт Комплексної програми мобілізації  зусиль Наркевицької селищної

об’єднаної територіальної громади, Головного управління Державної податкової  служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 2018-2021 роки.

Нова редакція додатку № 1 додається;

•  Внести зміни до додатку №2, виклавши його в новій редакції: Фінансування комплексної програми мобілізації  зусиль Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади, Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 2018-2021 роки.

Нова редакція додатку № 2 додається;

-Внести зміни до Додатку 3, п.3.3, 3.4,3.7 комплексної програми                    виклавши  в наступній редакції: судовий  збір, інформаційне     забезпечення.

Нова редакція додатку №3 додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку ( голова комісії Павлюк І.О.).

Селищний голова __________Л.В.ГУЛА