Хмельницька область, Хмельницький район

Дата: 29.08.2019 10:09

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Наркевицької селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, гр. Гуляку Володимиру Михайловичу

Розглянувши заяву гр. Гуляк Володимира Михайловича, технічну документацію, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 79-1, 86, 107, 118, 121, 123, 125, 186 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1. Затвердити технічну документацію  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,2704 га (кадастровий номер 6820984300:03:015:0137) на території Наркевицької селищної ради гр. Гуляку Володимиру Михайловичу.

2. Передати заявнику  безкоштовно у власність вищевказану земельну ділянку.

3. Гр. Гуляку Володимиру Михайловичу, приступити до використання земельної ділянки після встановлення (відновлення) її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

4. Інформувати Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області, начальника відділу обліку та звітності міської ради і на протязі 5 днів завірену копію.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Л.В.Гула