Хмельницька область, Хмельницький район

Дата: 06.08.2019 13:24

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення до зміни «01.02 для ведення фермерського господарства» після зміни «01.03 для ведення особистого селянського господарства» за межами с. Юхимівці на території Наркевицької селищної ради гр. Бурбелі Віктору Анатолійовичу

Розглянувши заяву гр. Бурбели Віктора Анатолійовича, проект землеустрою, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 79-1, 107, 118, 121, 123, 125, 186 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення до зміни «01.02 для ведення фермерського господарства» після зміни «01.03 для ведення особистого селянського господарства» площею 1,9240 га (кадастровий номер 6820955700:03:013:0054) за межами с. Юхимівці на території Наркевицької селищної ради, гр. Бурбелі Віктору Анатолійовичу.

2. Передати заявнику  безкоштовно у власність вищевказану земельну ділянку.

3. Гр. Бурбелі Віктору Анатолійовичу, приступити до використання земельної ділянки після встановлення (відновлення) її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

4. Інформувати  Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області, начальника відділу обліку та звітності міської ради і на протязі 5 днів завірену копію.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Л.В.Гула