Хмельницька область, Хмельницький район

Про надання дозволу Волчинській Ганні Дем’янівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення, що знаходиться на території Наркевицької селищної ради

Дата: 22.09.2019 10:43

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Про надання дозволу Волчинській Ганні Дем’янівні

на розробку проекту землеустрою  щодо

відведення земельної ділянки у власність

із зміною цільового призначення, що знаходиться

на території Наркевицької селищної ради

Розглянувши клопотання гр. Волчинської Ганни Дем’янівни керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 р. № 677 «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» сесія селищної ради.

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Волчинській Ганні Дем’янівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення із земель резервного фонду комунальної власності (кадастровий номер 6820985300:04:010:0012) загальною площею 0,2213 га цільове призначення до зміни 17.00 Землі резервного фонду (землі, створені органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування у процесі приватизації сільськогосподарських угідь, які були у постійному користуванні відповідних підприємств, установ та організацій), цільове призначення після зміни 01.03 - для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території Наркевицької селищної ради, Волочиського району, Хмельницької області.

2. Рекомендувати гр. Волчинській Ганні Дем’янівні звернутись в землевпорядну організацію, яка має право на виконання землевпорядних робіт, для замовлення проекту землеустрою на вищевказану земельну ділянку.

3. Розроблений та погоджений у встановленому законодавством порядку проект землеустрою подати на затвердження чергової сесії Наркевицької селищної ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                              Л.В.Гула