Хмельницька область, Хмельницький район

Про надання дозволу Наркевицькій селищній раді на поділ земельної ділянки комунальної власності, що знаходяться в межах смт. Наркевичі

Дата: 17.10.2019 13:54

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Про надання дозволу Наркевицькій

селищній раді на поділ земельної

ділянки комунальної власності, що

знаходяться в межах смт. Наркевичі

Керуючись  ст.12  ЗК України, ст.ст. 25,56 Закону України  «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, соціального розвитку селища, селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Надати  дозвіл Наркевицькій селищній раді на поділ земельної ділянки комунальної власності (категорія земель сільськогосподарського призначення), 16.00 - землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) що знаходиться в межах смт. Наркевичі площею 34,9358 га за кадастровим номером 6820981500:06:001:0001.

2. Рекомендувати голові селищної ради Гулі Л.В. після проведення поділу  зареєструвати право комунальної власності на новоутворені земельні ділянки  у відповідності до вимог законодавства.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова __________Л.В.ГУЛА