Хмельницька область, Хмельницький район

Про продаж права оренди на земельну ділянку на земельних торгах, що розташована на території Наркевицької селищної ради.

Дата: 17.10.2019 13:55

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Про продаж права оренди на  земельну ділянку на земельних торгах, що розташована на території Наркевицької селищної ради.

Відповідно до ст. 122,123,124,134,136 Земельного кодексу України, керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Рішенням Наркевицької селищної ради № 116-44/2018 від 05.11.2018 року, селищна рада

1. Продати на земельних торгах право оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення, площею 9,7644 га, з цільовим призначенням – землі резервного фонду (землі, створені органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування у процесі приватизації сільськогосподарських угідь, які були у постійному користуванні відповідних підприємств, установ та організацій), код КВЦПЗ – 17.00, кадастровий номер – 6820984300:03:003:0047, що розташована за адресою: Хмельницька область, Волочиський район, Шмирківська сільська рада (надалі лот).
  2. Затвердити стартову ціну лота у розмірі 8 % від нормативної грошової оцінки.
  3. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 відсотків від стартової ціни лота.
  4. Покласти на переможця земельних торгів обов’язок сплатити винагороду виконавцю земельних торгів у розмірі 50% річної плати за користування земельною ділянкою, але не більш як 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за лот та відшкодувати йому витрати на підготовку лоту в сумі 8031,60 грн.
  5. Затвердити текст договору оренди, що буде укладений з переможцем земельних торгів (додаток 1 до Рішення).
  6. Голові селищної ради, як уповноваженій особі організатора земельних торгів, заключити з переможцем торгів договір оренди на дану земельну ділянку строком на 10 років.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                     Л.Гула