A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Наркевицька громада
Хмельницька область, Волочиський район

П Р О Т О К О Л № 1

Дата: 21.01.2020 09:40
Кількість переглядів: 43

НАРКЕВИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ВОЛОЧИСЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

cьоме скликання

П Р О Т О К О Л № 1

засідання виконавчого комітету Наркевицької селищної ради

 

від «13»  січня   2020 року

Головував: Гула Л.В. – селищний голова

Були присутні: заступник селищного голови Распопов О.О., секретар виконавчого комітету селищної ради  Козак Т.М.                    

Члени виконкому: Муха Г.М., Бегдай Т.П.,Ковтун Т.Л.,Поліщук В.А.,Сліпчук Т.І, Кара О.В.

 

                            

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й:

   1. Про  відшкодування витрат вартості паливно-мастильних матеріалів громадянину Литвинюку Миколі Михайловичу.

               ( від 13.01.2020 року     № 1 стор.          )

                 Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова   

   2. Про відшкодування вартості квитків громадянину Киданюку Анатолію Петровичу.

               ( від 13.01.2020 року     № 2  стор.         )

               Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

   3. Про забезпечення функціонування системи військового обліку на території Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади.

              ( від 13.01.2020  року    № 3 стор.          )

               Доповідає: Козак Т.М. – секретар виконкому

  4. Про  визначення видів робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських ( суспільно-корисних) робіт, та перелік об’єктів , на яких порушники повинні виконувати ці роботи.

              ( від 13.01.2020  року    № 4 стор.          )

               Доповідає: Козак Т.М. – секретар виконкому

  5. Про визначення видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів на яких особи, засуджені до покарання у вигляді громадських робіт, могли б виконувати такі роботи.

              ( від 13.01.2020  року    № 5 стор.          )

                Доповідає: Козак Т.М. – секретар виконкому

   6. Про погодження переліку об’єктів для відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських (суспільно-корисних) робіт та види цих робіт.

              ( від 13.01.2020  року    № 6 стор.          )

                Доповідає: Козак Т.М. – секретар виконкому

   7. Про затвердження Положення про проведення атестації працівників закладів культури Наркевицької селищної ради

              ( від 13.01.2020  року    № 7 стор.          )

                Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

   8. Про присвоєння рангу посадовим особам селищної ради

              ( від 13.01.2020  року    № 8 стор.          )

                Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

   9. Про нагородження Антонюка Олександра Олександровича.

              ( від 13.01.2020  року    № 9 стор.          )

                Доповідає:  Гула Л.В. – селищний голова

 10. Про нагородження Коваленко Ольги Василівни.

              ( від 13.01.2020  року    № 10 стор.          )

                Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

  11. Про нагородження  Панчук Галини Мирославівни.

              ( від 13.01.2020  року    № 11 стор.          )

                Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

  12. Про нагородження  Войцехівської Зінаїди Петрівни.

              ( від 13.01.2020  року    № 12 стор.          )

                Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

 

1.

     Про  відшкодування витрат вартості паливно-мастильних матеріалів громадянину Литвинюку Миколі Михайловичу.

СЛУХАЛИ:  Гулу Л.В. – селищного голову. Виступаюча повідомила про те, що на території громади в селі Шмирки проживає Литвинюк Микола Михайловича, хворий на хронічну ниркову недостатність, який тричі на тиждень по 4 години  отримує програмний гемодіаліз. Відповідно до  рішення шістдесят першої (позачергової) сесії селищної ради від 21.12.2019 року № 14-61/2019 «Про затвердження Програми покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний  гемодіаліз на 2020 рік».  З 01 січня 2020 року  потрібно проводити відшкодування витрат паливно-мастильних матеріалів громадянину Литвинюку Миколі Михайловичу, який своїм автомобілем марки ГА-31105 державний номер АІ9237ВА їздить в обласну лікарню для отримання програмного гемодіалізу.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  відшкодування витрат вартості паливно-мастильних матеріалів громадянину Литвинюку Миколі Михайловичу» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

 

2.

  Про відшкодування вартості квитків громадянину Киданюку Анатолію Петровичу   

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голови. Виступаюча повідомила про те, що на території громади в селі Личівка проживає Киданюк Анатолій Петрович, хворий на хронічну ниркову недостатність, який тричі на тиждень по 4 години  отримує програмний гемодіаліз. Відповідно до  рішення шістдесят першої (позачергової) сесії селищної ради від 21.12.2019 року № 14-61/2019 «Про затвердження Програми покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний  гемодіаліз на 2020 рік».  З 01 січня 2020 року  потрібно проводити відшкодування  вартості квитків  Киданюку Анатолію Петровичу, який тричі на тиждень їздить в обласну лікарню для отримання програмного гемодіалізу.

 

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про відшкодування вартості квитків громадянину Киданюку Анатолію Петровичу » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

3.

    Про забезпечення функціонування системи військового обліку на території Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади    

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря виконавчого комітету щодо проекту рішення «Про забезпечення функціонування системи військового обліку на території Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади »

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про забезпечення функціонування системи військового обліку на території Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

4.

    Про  визначення видів робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських ( суспільно-корисних) робіт, та перелік об’єктів , на яких порушники повинні виконувати ці роботи 

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря виконавчого комітету селищної ради щодо проекту рішення «Про  визначення видів робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських ( суспільно-корисних) робіт, та перелік об’єктів , на яких порушники повинні виконувати ці роботи »

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  визначення видів робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських        ( суспільно-корисних) робіт, та перелік об’єктів , на яких порушники повинні виконувати ці роботи » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

5.

     Про визначення видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів на яких особи, засуджені до покарання у вигляді громадських робіт, могли б виконувати такі роботи

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря виконавчого комітету селищної ради щодо проекту рішення «Про визначення видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів на яких особи, засуджені до покарання у вигляді громадських робіт, могли б виконувати такі роботи»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про визначення видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів на яких особи, засуджені до покарання у вигляді громадських робіт, могли б виконувати такі роботи» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

6.

    Про погодження переліку об’єктів для відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських (суспільно-корисних) робіт та види цих робіт

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря виконавчого комітету селищної ради щодо проекту рішення «Про погодження переліку об’єктів для відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських (суспільно-корисних) робіт та види цих робіт»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про погодження переліку об’єктів для відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських (суспільно-корисних) робіт та види цих робіт» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

7.

     Про затвердження Положення про проведення атестації працівників закладів культури Наркевицької селищної ради

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову,щодо проекту рішення «Про затвердження Положення про проведення атестації працівників закладів культури Наркевицької селищної ради»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про затвердження Положення про проведення атестації працівників закладів культури Наркевицької селищної ради» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

 

8.

     Про присвоєння рангу посадовим особам селищної ради

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову. Виступаюча повідомила про те, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1334-р «Про внесення змін до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2004р. №673 і від 24 квітня 2013р. №265»  встановлені п’ята категорія посадової особи органу місцевого самоврядування   начальнику, адміністратору  Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету селищної ради. Згідно Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»  їм встановлюється 11 ранг п’ятої категорії посадової особи органу місцевого самоврядування.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про присвоєння рангу посадовим особам селищної ради » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

9.

    Про нагородження Антонюка Олександра Олександровича

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення « Про нагородження Антонюка Олександра Олександровича»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про нагородження Антонюка Олександра Олександровича» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

10.

    Про нагородження Коваленко Ольги Василівни

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення « Про нагородження Коваленко Ольги Василівни»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про нагородження Коваленко Ольги Василівни» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

     11.

    Про нагородження Панчук Галини Мирославівни

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення «Про нагородження Панчук Галини Мирославівни»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про нагородження  Панчук Галини Мирославівни» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

 

 

     12.

    Про нагородження  Войцехівської Зінаїди Петрівни

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення «Про нагородження  Войцехівської Зінаїди Петрівни»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про нагородження  Войцехівської Зінаїди Петрівни» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

 

 

Селищний голова  ___________Л.В.ГУЛА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь