П Р О Т О К О Л № 4

позачергового засідання виконавчого комітету

від «12»  березня   2020 року

Головував: Козак Т.М. – секретар виконавчого комітету селищної ради

Були присутні: заступник селищного голови Распопов О.О.

Члени виконкому: Муха Г.М., Бегдай Т.П.,Ковтун Т.Л.,Поліщук В.А.,Сліпчук Т.І, Кара О.В.

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й:

1. Про відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства.

( від 06.03.2020 року     № 35 стор.          )

2. Про організацію виконання Постанови Кабінету міністрів України № 211 від 11.03.2020р.

( від 12.03.2020 року     № 36  стор.         )

Доповідає: Козак Т.М. – секретар виконавчого комітету

3. Про затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт.

( від 12.03.2020  року    № 37 стор.          )

Доповідає: Козак Т.М. – секретар виконавчого комітету

4. Про надання дозволу на укладення договорів оренди комунального майна     ( нежитлових приміщень), що належать до комунальної власності селищної ради.

( від 25.02.2020  року    № 38 стор.          )

1.

Про відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства

СЛУХАЛИ:   Козак Т.М. – секретаря виконавчого комітету. Виступаюча повідомила про те, що рішення № 35 від  06.03.2020 року «Про відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства » було прийнято в робочому порядку (рішення додається).

2.

СЛУХАЛИ:  Кощак Т.М. – секретаря виконавчого комітету селищної ради. Виступаюча повідомила про те, що враховуючи значне поширення у світі випадків захворювання на COVID – 19 на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігагання поширенню на території України  корона вірусу  COVID – 19» від 11.03.2020, керуючись рішенням Комісії Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ( Протокол №2 від 10.03.2020 року) потрібно заборонити відвідування закладів освіти Наркевицької селищної ради її здобувачам з 12.03.2020 по 03.04.2020 (включно).

ВИСТУПИЛИ : Буяр Т.П. – нач. відділу освіти, молоді та спорту селищної ради. Виступаюча повідомила про те, що загальноосвітніми школами селищної ради буде забезпечено проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій та відпрацювання занять відповідно до навчальних планів та програм після нормалізації епідемічної ситуації.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про організацію виконання Постанови Кабінету міністрів України № 211 від 11.03.2020р» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

3.

Про затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря виконавчого комітету селищної ради щодо проекту рішення «Про затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

4.

Про надання дозволу на укладення договорів оренди комунального майна       ( нежитлових приміщень), що належать до комунальної власності селищної ради

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря виконавчого комітету селищної ради. Виступаюча повідомила про те, що до виконавчого комітету селищної ради надійшов лист  комунального підприємства селищної ради «Наркевицький комбінат комунальних підприємств» від 10.03.2020 р. за № 28 про надання в оренду  частини нежитлового приміщення площею 28,37 кв.м.  за адресою:   смт. Наркевичі вул. Заводська,5а під магазин для організації торгівлі хлібобулочними виробами   кулінарії  комунального господарства.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання дозволу на укладення договорів оренди комунального майна ( нежитлових приміщень), що належать до комунальної власності селищної ради» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

Секретар виконавчого комітету                       Т.М.КОЗАК