A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Наркевицька громада
Хмельницька область, Волочиський район

ПРОТОКОЛ № 5

Дата: 29.04.2020 13:32
Кількість переглядів: 47

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

ПРОТОКОЛ № 5

засідання виконавчого комітету Наркевицької селищної ради ОТГ

 

від «25» квітня 2020 року

Головував: Гула Л.В. – селищний голова

Були присутні: заступник селищного голови – Распопов О.О., секретар виконкому Козак Т.М.

Члени виконкому: Муха Г.М., Бегдай Т.П., Ковтун Т.Л., Поліщук В.А.,                Сліпчук Т.І, Квасниця О.В.

запрошені особи:

Камінська Н.В. – начальник відділу соціального захисту населення селищної ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. Про заходи щодо святкування 75-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні.

    (від 25.04.2020 року № 39 стор.          )

  1. Про надання адресної допомоги при народженні дитини.

    (від 25.04.2020 року № 40 стор.          )

    Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

  1. Про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на придбання твердого палива.

    (від 25.04.2020 року № 41 стор.          )

    Доповідає: Козак Т.М. – секретар ради

  1. Про надання матеріальної допомоги.

    (від 25.04.2020 року № 42  стор.          )

    Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

  1. Про надання дозволу на видалення дерев на території Бубнівського старостату.

    (від 25.04.2020 року № 43 стор.          )

    Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

  1. Про надання дозволу на видалення дерев на території комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради.

    (від 25.04.2020 року № 44 стор.          )

    Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

  1. Про виконання селищного бюджету за І квартал 2020 року.

    (від 25.04.2020 року № 45 стор.          )

    Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

 

 

 

1.

Про заходи щодо святкування 75-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову. Виступаюча повідомила про те, що потрібно затвердити заходи та кошторис з метою організації святкування 75 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про заходи щодо святкування 75-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні» прийняти як рішення виконкому селищної ради (рішення додається).

 

2.

Про надання адресної допомоги при народженні дитини.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову. Виступаюча повідомила про те, що до виконавчого комітету селищної ради надійшли заяви жительки села Бубнівка Заграй Вікторії Ігорівни та жительки смт. Наркевичі Дячини Лілії Олегівни про надання одноразової грошової допомоги при народженні дитини, відповідно до рішення шістдесят першої (позачергової) сесії селищної ради від 21.12.2019 року № 8-61/2019 «Про затвердження Програми підтримки народжуваності у Наркевицькій селищній об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік» та керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання адресної допомоги при народженні дитини» прийняти як рішення виконкому селищної ради (рішення додається).

 

3.

Про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на придбання твердого палива.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову. Виступаюча повідомила про те, що до виконавчого комітету селищної ради надійшли заяви учасників антитерористичної операції: Шпортака Олександра Анатолійовича, Грищука Дениса Олександровича, Кузьменко Олександра Петровича та Лепікаша Олександра Анатолійовича про надання матеріальної допомоги на придбання твердого палива згідно ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на придбання твердого палива» прийняти як рішення виконкому селищної ради (рішення додається).

 

4.

Про надання матеріальної допомоги.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову, щодо проекту рішення «Про надання матеріальної допомоги».

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання матеріальної допомоги» прийняти як рішення виконкому селищної ради (рішення додається).

5.

Про надання дозволу на видалення дерев на території Бубнівського старостату.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову. Виступаюча повідомила про те, що розглянувши акт дирекції Бубнівської ЗОШ І-ІІІ ст. від 24.02.2020 року, акти обстежень зелених насаджень, що пов’язано з проведенням видалення аварійних сухостійних дерев, що досягли вікової межі експлуатації на території ОТГ від 27.01.2020 року, керуючись Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.07.2016 року № 1045 (зі змінами), відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», у зв’язку з пошкодженням дерев, під час сильних поривів вітру 24.02.2020 року на території Бубнівської ЗОШ І-ІІІ ст. потрібно надати дозвіл на різання дерев – 2 дерева (яблуня).

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання дозволу на видалення дерев на території Бубнівського старостату» прийняти як рішення виконкому селищної ради (рішення додається).

 

6.

Про надання дозволу на видалення дерев на території комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову. Виступаюча повідомила про те, що розглянувши акти обстеження зелених насаджень, що пов’язано з проведенням видалення аварійних сухостійних дерев, що досягли вікової межі експлуатації на території ОТГ від 20.04.2020 року, керуючись Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.07.2016 року № 1045 (зі змінами), відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», у зв’язку з необхідністю видалення сухих дерев, що досягли вікової межі експлуатації на території комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради» потрібно надати дозвіл на різання дерев – 10 дерев (липа – 2; горіх – 2; верба – 3; ялинка – 1; яблуня – 2).

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання дозволу на видалення дерев на території комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради» прийняти як рішення виконкому селищної ради (рішення додається).

 

7.

Про виконання селищного бюджету за І квартал 2020 року.

СЛУХАЛИ: Петрук Н.П. – нач. фінансового відділу селищної ради, щодо проекту рішення «Про виконання селищного бюджету за І квартал 2020 року».

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про виконання селищного бюджету за І квартал 2020 року» прийняти як рішення виконкому селищної ради (рішення додається).

 

 

Селищний голова                                        Л.В.Гула


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь