A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Наркевицька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

П Р О Т О К О Л № 1

НАРКЕВИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ВОЛОЧИСЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

cьоме скликання

П Р О Т О К О Л № 1

засідання виконавчого комітету Наркевицької селищної ради

 

від «30» січня   2018 року

Головував: Гула Л.В. – селищний голова

Були присутні: перший заступник селищного голови Борисюк В.М., заступник селищного голови Распопов О.О., секретар виконкому Козак Т.М.

                    

Члени виконкому: Муха Г.М., Бегдай Т.П.,Ковтун Т.Л.,Поліщук В.А.,Сліпчук Т.І,             Кара О.В.

запрошені особи:

                             Камінська Н.В. – начальник відділу соціального захисту населення

                             Буяр Т.П. – начальник відділу освіти, молоді та спорту

                             Петрук Н.П. – начальник фінансового відділу селищної ради

                             Богомазюк М.В. – начальник  відділу обліку та звітності

                            

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й:

   1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2017 рік.

               ( від 30.01.2018 року     № 1  стор.          )

                 Доповідає: Петрук Н.П. – нач. фінансового відділу селищної ради

  2. Про призначення видів суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів на яких особи, засуджені до покарання у виді громадських робіт і особи, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, могли б відбувати громадські роботи.

              ( від 30.01.2018  року    № 2 стор.            )

                Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

   3. Про  організацію харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах селищної ради

              ( від 30.01.2018  року   № 3  стор.          )

                Доповідає: Буяр Т.П. – нач. відділу освіти, молоді та спорту

   4. Про  встановлення у 2018 році батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Наркевицької ОТГ.

              ( від 30.01.2018  року    № 4 стор.          )

                Доповідає: Буяр Т.П. – нач. відділу освіти, молоді та спорту

   5. Про  розгляд заяви Царика Олександра Олександровича.

              ( від 30.01.2018  року    № 5 стор.          )

                Доповідає:Гула Л.В. – селищний голова

   6.  Про  проведення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

              ( від 30.01.2018  року    № 6 стор.          )

                Доповідає:Гула Л.В. – селищний голова

   7.  Про  забезпечення функціонування системи військового обліку на території Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади .

              ( від 30.01.2018  року    №  7 стор.          )

                Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

   8. Про  організацію та проведення традиційного турніру з волейболу, на кубок селищного центру «Спорт для всіх» присвячений ім. І.В.Походощука у 2018 році.

              ( від 30.01.2018  року    № 8 стор.          )

                Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

   9. Про  прийняття на обслуговування соціальної допомоги на дому соціальними робітниками відділу соціального захисту населення селищної ради.

              ( від 30.01.2018  року    № 9 стор.          )

                Доповідає: Камінська Н.В. – начальник відділу соціального захисту населення

 10. Про  зняття з обліку обслуговування соціальними робітниками громадян селищної ради .

              ( від 30.01.2018  року    № 10 стор.          )

                Доповідає: Камінська Н.В. – начальник відділу соціального захисту населення

11. Про  затвердження посадової інструкції головного бухгалтера Комунальної Установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради» .

              ( від 30.01.2018  року    № 11 стор.          )

                Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

12. Про  нагородження Лепікаша Євгена Мойсейовича .

              ( від 30.01.2018  року    № 12 стор.          )

                Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

13. Про  надання матеріальної допомоги .

              ( від 30.01.2018  року    № 13 стор.          )

                Доповідає: Камінська Н.В. – нач. відділу соціального захисту населення

14. Про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на придбання твердого палива

               ( від 30.01.2018  року    № 14 стор.          )

                Доповідає: Камінська Н.В. – нач. відділу соціального захисту населення

 

1.

        Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2017 рік  

СЛУХАЛИ: Петрук Н.- начальника фінансового відділу селищної ради щодо звіту про виконання селищного бюджету за 2017 рік ( пояснююча записка до звіту додається).

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2017 рік» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

 

2.

        Про призначення видів суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів на яких особи, засуджені до покарання у виді громадських робіт і особи, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, могли б відбувати громадські роботи

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову . Виступаюча повідомила про те, що до виконавчого комітету селищної ради  надійшов Запит від Волочиського районного сектора з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції  з проханням визначити види суспільно-корисних робіт та перелік об’єктів на яких особи, засуджені до покаранення у виді громадських робіт і особи, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт могли б відвідувати громадські роботи.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення « Про призначення видів суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів на яких особи, засуджені до покарання у виді громадських робіт і особи, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, могли б відбувати громадські роботи» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

3.

      Про  організацію харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах селищної ради.

СЛУХАЛИ: Буяр Т.П. – начальника відділу освіти, молоді та спорту селищної ради. Виступаюча  повідомила про те, що відповідно до Протокольного рішення за результатами шостого засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України від 24.10.2017 року. Листа Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації № 134-41/2018 від 15.01.2018 року відділ освіти, молоді та спорту селищної ради порушує клопотання перед виконавчим комітетом селищної ради про збільшення вартості харчування з метою запровадження за рахунок коштів  селищного бюджету забезпечення вихованців закладів дошкільної освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти додатковим щоденним набором харчування ( молоко, сезонні фрукти, овочі та інші органічні продукти).

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  організацію харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах селищної ради» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

4.

    Про  встановлення у 2018 році батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Наркевицької ОТГ   

СЛУХАЛИ: Буяр Т.П. – начальника відділу освіти, молоді та спорту селищної ради щодо проекту рішення «Про  встановлення у 2018 році батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Наркевицької ОТГ»   

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  встановлення у 2018 році батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Наркевицької ОТГ» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

5.

    Про  розгляд заяви Царика Олександра Олександровича     

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову. Виступаюча повідомила про те, що до виконавчого комітету селищної ради надійшла заява від жителя села Юхимівці Цирика Олександра Олександровича, учасника бойових дій, приймав участь в АТО щодо клопотання перед державним підприємством – Хмельницький обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі про надання йому довгострокового пільгового кредиту за цільовою регіональною програмою підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  розгляд заяви Царика Олександра Олександровича » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

6.

     Про  проведення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

СЛУХАЛИ:  Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення «Про  проведення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  проведення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається). 

 

  

7.

       Про  забезпечення функціонування системи військового обліку на території Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади  

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову  щодо проекту рішення «Про  забезпечення функціонування системи військового обліку на території Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади» 

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  забезпечення функціонування системи військового обліку на території Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

8.

        Про  організацію та проведення традиційного турніру з волейболу, на кубок селищного центру «Спорт для всіх» присвячений ім. І.В.Походощука у 2018 році  

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення «Про  організацію та проведення традиційного турніру з волейболу, на кубок селищного центру «Спорт для всіх» присвячений ім. І.В.Походощука у 2018 році»     

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  організацію та проведення традиційного турніру з волейболу, на кубок селищного центру «Спорт для всіх» присвячений ім. І.В.Походощука у 2018 році  » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

 

9.

       Про  прийняття на обслуговування соціальної допомоги на дому соціальними робітниками відділу соціального захисту населення селищної ради  

СЛУХАЛИ: Камінську Н.В. – нач. відділу соціального захисту населення селищної ради. Виступаюча повідомила про те, що до виконавчого комітету селищної ради поступила заява від жительки села Юхимівці Швець Ганни Миколаївни про прийняття на обслуговування соціальним робітником відділу соціального захисту населення.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  прийняття на обслуговування соціальної допомоги на дому соціальними робітниками відділу соціального захисту населення селищної ради   » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

10.

    Про  зняття з обліку обслуговування соціальними робітниками громадян селищної ради      

СЛУХАЛИ: Камінську Н.В. – нач. відділу соціального захисту населення селищної ради щодо проекту рішення «Про  зняття з обліку обслуговування соціальними робітниками громадян селищної ради «    

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  зняття з обліку обслуговування соціальними робітниками громадян селищної ради» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

 

11.

    Про  затвердження посадової інструкції головного бухгалтера Комунальної Установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради»       

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення «Про  затвердження посадової інструкції головного бухгалтера Комунальної Установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради»      

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  затвердження посадової інструкції головного бухгалтера Комунальної Установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

12.

   Про  нагородження Лепікаша Євгена Мойсейовича       

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову .   

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  нагородження Лепікаша Євгена Мойсейовича » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

13.

     Про  надання матеріальної допомоги      

СЛУХАЛИ:  Камінську Н.В. – нач. відділу соціального захисту населення щодо проекту рішення «Про надання матеріальної допомоги»  

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  надання матеріальної допомоги » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

14.

       Про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на придбання твердого палива

СЛУХАЛИ: Камінську Н.В. – нач. відділу соціального захисту населення. Виступаюча повідомила про те, що до виконкому селищної ради звернулись учасники АТО, в яких житлові будинки  опалюються пічним опаленням на твердому паливі, про надання допомоги на придбання твердого палива.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на придбання твердого палива» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

 

 

Селищний голова  ___________Л.В.ГУЛА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь