П Р О Т О К О Л № 5 засідання виконавчого комітету Наркевицької селищної ради

ВОЛОЧИСЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

cьоме скликання

П Р О Т О К О Л № 5

засідання виконавчого комітету Наркевицької селищної ради

від «27» квітня   2017 року

Головував: Гула Л.В. – селищний голова

Були присутні: перший заступник селищного голови Борисюк В.М., секретар виконкому Козак Т.М.

Члени виконкому: Муха Г.М., Бегдай Т.П.,Ковтун Т.Л.,Поліщук В.А.,Сліпчук Т.І,             Кара О.В.

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й:

1. Про делегування у Госпітальну раду госпітального округу Хмельницької області представників Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади.

( від 27.04.2017 року     № 41  стор.          )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

2. Про  встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів селищного бюджету на 2017 рік.

( від 27.04.2017  року    № 42 стор.            )

Доповідає: Богомазюк М.В. – нач. відділу обліку та звітності

3. Про  заходи щодо святкування 72-ої річниці Перемоги.

( від 27.04.2017  року   № 43  стор.          )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

4. Про  затвердження розпоряджень селищного голови від 12 квітня 2017року №24-р та від 18 квітня 2017 року №26-р щодо завершення опалювального сезону 2016-2017років.

( від 27.04.2017  року    № 44 стор.          )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

5. Про  виконання селищного бюджету за 1 квартал 2017 року.

( від 27.04.2017  року    № 45 стор.          )

Доповідає: Богомазюк М.ІВ. – нач. відділу обліку та звітності селищної ради

6.  Про надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання.

( від 27.04.2017  року    № 46 стор.          )

Доповідає:Гула Л.В. – селищний голова

7.  Про  надання пільги гр.Скляровій Ірині Леонідівні в оплаті за відвідування дитини Наркевицького дитячого садка.

( від 27.04.2017  року    № 47 стор.          )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

8. Про  надання матеріальної допомоги.

( від 27.04.2017  року    № 48 стор.          )

1.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову. Виступаюча повідомила про те, що постановою Кабінету Міністрів від 22.03.2017року № 199-р затверджено перелік та склад госпітальних округів Хмельницької області. В  Хмельницькій області створено: Хмельницький госпітальний округ, Шепетівський госпітальний округ та Кам’янець-Подільський госпітальний округ. Наркевицька селищна об’єднана територіальна громада  входить до Хмельницького госпітального округу. Потрібно  делегувати  члена у госпітальну раду від Наркевицької селищної ОТГ.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення « Про делегування у Госпітальну раду госпітального округу Хмельницької області представників Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

2.

СЛУХАЛИ: Богомазюк М.В. – начальника відділу обліку та звітності щодо проекту рішення «Про  встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів селищного бюджету на 2017 рік»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів селищного бюджету на 2017 рік» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

3.

Про  заходи щодо святкування 72-ої річниці Перемоги.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо  проекту рішення «Про  заходи щодо святкування 72-ої річниці Перемоги»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  заходи щодо святкування 72-ої річниці Перемоги» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

4.

Про затвердження розпоряджень селищного голови від 12 квітня 2017 року №24-р та від 18 квітня 2017року №26-р щодо завершення опалювального сезону 2016-2017років.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення «Про затвердження розпоряджень селищного голови від 12 квітня 2017 року №24-р та від 18 квітня 2017року №26-р щодо завершення опалювального сезону 2016-2017років

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про затвердження розпоряджень селищного голови від 12 квітня 2017 року №24-р та від 18 квітня 2017року №26-р щодо завершення опалювального сезону 2016-2017років»селищної ради (додається).

5.

Про  виконання селищного бюджету за 1 квартал 2017 року

СЛУХАЛИ: Богомазюк М.В. – нач. відділу обліку та звітності  щодо проекту рішення           « Про  виконання селищного бюджету за 1 квартал 2017 року»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  виконання селищного бюджету за 1 квартал 2017 року» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

6.

Про надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення «Про надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання »

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «    Про надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

7.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення «Про  надання пільги гр.Скляровій Ірині Леонідівні в оплаті за відвідування дитини Наркевицького дитячого садка»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  надання пільги гр.Скляровій Ірині Леонідівні в оплаті за відвідування дитини Наркевицького дитячого садка » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

8.

Про  надання матеріальної допомоги

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо  розгляду заяв про надання матеріальної допомоги»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення « Про  надання матеріальної допомоги» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

Селищний голова  ___________Л.В.ГУЛА