Наркевицька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

П Р О Т О К О Л П’ятдесят сьомої сесії селищної ради

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

П’ятдесят сьомої сесії селищної ради

24 вересня 2019                                                                                                            смт.Наркевичі

       На п’ятдесят восьму сесію прибуло 19 депутатів із 25 обраних депутатів селищної ради.

Були присутні: Антонюк О.О., Балишин О.В., Бачок С.Т., Василишин Г.Г., Герасімов Ю.В., Гоцій В.В., Дзьобан М.В., Коваль Ю.О., Козак О.В., Козак Т.М., Лаба А.М., Мурін М.Г., Павлюк І.О., Підкалюк С.М., Степасюк В.Л., Сторожук Н.Б., Чорна Л.А., Штанькевич А.В.

Відсутні депутати: Блазунь І.С., Байдак В.В., Ковальчук В.А., Красій В.В., Місяць А.А., Самохіна В.А., Трач В.В.

 

П’ятдесят восьма сесія почала свою роботу

Головувала на сесії Гула Л.В.

 

Гула Л.В. Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний пленарного засідання п’ятдесят восьмої сесії селищної ради.

Враховуючи рекомендації постійної комісії, пропоную прийняти  за основу проект порядку денного, який ви отримали перед початком засідання.

 

Порядок денний сесії:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.

                          (від 24.09.2019 року № 1-58/2019 стор.               )

                               Доповідає: Петрук Н.П. – нач. фінансового відділу селищної ради

2. Про затвердження передавального акту.

                          (від 24.09.2019 року № 2-58/2019 стор.               )

                               Доповідає: Петрук Н.П. – нач. фінансового відділу селищної ради                               

3. Про внесення змін до Комплексної програми об’єднання зусиль Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади, Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 2018-2021 роки.

                          (від 24.09.2019 року № 3-58/2019 стор.               )

                               Доповідає: Петрук Н.П. – нач. фінансового відділу селищної ради                               

4. Про надання згоди на безоплатну передачу нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання вул. І.Франка, Польова, Звукова, Ковальська, Шкільна, Садова, Набережна с. Дзеленці Волочиського району Хмельницької області.

                          (від 24.09.2019 року № 4-58/2019 стор.               )

                               Доповідає: Козак Т.М. – секретар ради

5. Про надання згоди на безоплатну передачу нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання вул. Перемоги, Садова, Шевченка, Миру, Сонячній с. Копачівка-2 Волочиського району Хмельницької області.

                          (від 24.09.2019 року № 5-58/2019 стор.               )

                               Доповідає: Козак Т.М. – секретар ради

6. Про надання дозволу на знесення житлових будівель, які перебувають на балансі селищної ради.

                          (від 24.09.2019 року № 6-58/2019 стор.               )

                               Доповідає: Козак Т.М. – секретар ради

7. Про надання дозволу на укладення договорів оренди комунального майна (нежитлових приміщень), що належать до комунальної власності селищної ради.

                          (від 24.09.2019 року № 7-58/2019 стор.               )

                               Доповідає: Козак Т.М. – секретар ради

 

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного:

 

1.

Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.

СЛУХАЛИ: Петрук Н.П. – нач. фінансового відділу селищної ради (інформація додається).

ВИРІШИЛИ: проект рішення «Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

                                                       За – 18

                                                Проти – 0

                                      Утримались – 0

       Не взяли участь в голосуванні – 0

2.

Про затвердження передавального акту.

СЛУХАЛИ: Петрук Н.П. –начальника фінансового відділу селищної ради. Виступаюча повідомила про те, що комісія з реорганізації щодо припинення юридичної особи Дзеленецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Наркевицької селищної ради в результаті її реорганізації (перетворення) у Дзеленецьку загальноосвітню школи І ступеня подала на затвердження сесії селищної ради передавальний акт. Згідно передавального акта правонаступництво щодо майна, усіх прав та обов’язків Дзеленецької ЗОШ І-ІІ ступенів Наркевицької селищної ради після її реорганізації (перетворення) у Дзеленецьку ЗОШ І ступеня переходить правонаступнику – Дзеленецькій ЗОШ І ступеня.

ВИРІШИЛИ: проект рішення «Про затвердження передавального акту» прийняти як рішення сесії (рішення додається).

                                                       За – 18

                                                Проти – 0

                                      Утримались – 0

       Не взяли участь в голосуванні – 0

3.

Про внесення змін до Комплексної програми об’єднання зусиль Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади, Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 2018-2021 роки.

СЛУХАЛИ: Петрук Н.П. – начальника фінансового відділу селищної ради. Виступаюча повідомила про те, що Постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 року № 537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» створено ГУ ДПС у Хмельницькій області. Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області звернулись з листом винести на розгляд чергової сесії селищної ради питання про внесення змін до Комплексної програми об’єднання зусиль Наркевицької селищної ради по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 2018-2021 роки.

ВИРІШИЛИ: проект рішення «Про внесення змін до Комплексної програми об’єднання зусиль Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади, Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 2018-2021 роки», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

                                                       За – 18

                                                Проти – 0

                                      Утримались – 0

       Не взяли участь в голосуванні – 0

4.

Про надання згоди на безоплатну передачу нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання вул. І.Франка, Польова, Звукова, Ковальська, Шкільна, Садова, Набережна с. Дзеленці Волочиського району Хмельницької області.

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря ради. Виступаюча повідомила про те, що відповідно до

Декларації про готовність об’єкта до експлуатації, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з незначними наслідками СС1 від 15.08.2019р. № ХМ 141192270915 засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта безоплатно передається на баланс Наркевицького комбінату комунальних підприємств, яке являється власністю територіальної громади і перебуває в управлінні Наркевицької селищної ради нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання вул. І.Франка, Польова, Звукова, Ковальська, Шкільна, Садова, Набережна с. Дзеленці Волочиського району Хмельницької області. Основні показники об’єкту: загальна довжина 6370 п.м., споживання води 24 куб. м. кошторисна вартість будівництва 1489,731 тис. грн., вартість основних фондів, які приймаються в експлуатацію 1359,652 грн.

ВИРІШИЛИ: проект рішення «Про надання згоди на безоплатну передачу нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання вул. І.Франка, Польова, Звукова, Ковальська, Шкільна, Садова, Набережна с. Дзеленці Волочиського району Хмельницької області», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

                                                       За – 18

                                                Проти – 0

                                      Утримались – 0

       Не взяли участь в голосуванні – 0

5.

Про надання згоди на безоплатну передачу нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання вул. Перемоги, Садова, Шевченка, Миру, Сонячній с. Копачівка-2 Волочиського району Хмельницької області.

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря ради. Виступаюча повідомила про те, що відповідно до

Декларації про готовність об’єкта до експлуатації, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з незначними наслідками СС1 від 15.09.2019р. № ХМ 14119248088 засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта безоплатно передається на баланс Наркевицького комбінату комунальних підприємств, яке являється власністю територіальної громади і перебуває в управлінні Наркевицької селищної ради нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання вул. Перемоги, Садова, Шевченка, Миру, Сонячній с. Копачівка-2 с. Дзеленці Волочиського району Хмельницької області. Основні показники об’єкту: загальна довжина 3311 п. м., споживання води 15 куб. м. кошторисна вартість будівництва 808,979 тис. грн., вартість основних фондів, які приймаються в експлуатацію 824,59 грн.

ВИРІШИЛИ: проект рішення «Про надання згоди на безоплатну передачу нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання вул. Перемоги, Садова, Шевченка, Миру, Сонячній с. Копачівка-2 Волочиського району Хмельницької області», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

                                                       За – 18

                                                Проти – 0

                                      Утримались – 0

       Не взяли участь в голосуванні – 0

6.

Про надання дозволу на знесення житлових будівель, які перебувають на балансі селищної ради.

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря ради. Виступаюча повідомила про те, що відповідно до звітів по обстеженню будівлі-роздягальні на території стадіону по вулиці Вишнева в смт. Наркевичі (залишкова вартість 501,52 грн.), нежитлової будівлі-хліва на території дошкільного навчального закладу в селі Пахутинці по вулиці Садова, 1 (залишкова вартість 2394,72 грн.), які знаходяться в аварійному стані потрібно надати дозвіл виконавчому комітету селищної ради на знесення вище перерахованих будівель, які перебувають на балансі селищної ради.

ВИРІШИЛИ: проект рішення «Про надання дозволу на знесення житлових будівель, які

перебувають на балансі селищної ради», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

                                                       За – 18

                                                Проти – 0

                                      Утримались – 0

       Не взяли участь в голосуванні – 0

7.

Про надання дозволу на укладення договорів оренди комунального майна (нежитлових приміщень), що належать до комунальної власності селищної ради.

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря ради. Виступаюча повідомила про те, що до виконавчого комітету селищної ради поступила заява від ФОП Ротко Галини Олександрівни про надання в оренду частини нежитлового приміщення в смт. Наркевичі по вулиці Заводська, 5а з метою використання для салону краси.

ВИРІШИЛИ: проект рішення «Про надання дозволу на укладення договорів оренди комунального майна (нежитлових приміщень), що належать до комунальної власності селищної ради», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

                                                       За – 18

                                                Проти – 0

                                      Утримались – 0

       Не взяли участь в голосуванні

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь