Про надання дозволу Наркевицькій селищній раді на поділ земельних ділянок комунальної власності, що знаходяться на території Наркевицької селищної ради

Проект рішення

2019 року                            смт. Наркевичі                                  №

Про надання дозволу Наркевицькій

селищній раді на поділ земельних

ділянок комунальної власності, що

знаходяться на території Наркевицької селищної ради

Керуючись  ст.12  ЗК України, ст.ст. 25,56 Закону України  «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, соціального розвитку селища, селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Надати  дозвіл Наркевицькій селищній раді на поділ земельних ділянок комунальної власності (категорія земель сільськогосподарського призначення), 16.00 Землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) що знаходяться на території Наркевицької селищної ради:

- площею 2,2046 га та кадастровим номером 6820955700:03:013:0036, на ділянки

№ 1 – 2,0000 га ділянка № 2 – 0,5448 га.

2. Рекомендувати голові селищної ради Гулі Л.В. після проведення поділу  зареєструвати право комунальної власності на новоутворені земельні ділянки  у відповідності до вимог законодавства.

.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                          Л.В.ГУЛА