A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Наркевицька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Про затвердження Програми підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, розвитку культури та народної творчості Наркевицької селищної ради на 2018-2020 роки

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

VІІ скликання

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від            року №

 

Про затвердження Програми підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, розвитку культури та народної творчості Наркевицької селищної ради на 2018-2020 роки

З метою забезпечення гарантій свободи творчості, доступу мешканців громади до усіх культурних надбань, реалізації державної нормативно-правової бази у сфері культури і народної творчості Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади, забезпечення проведення державних, сільських, народних, професійних свят, пам’ятних дат, масових заходів та акцій, керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", селищна рада

ВИРІШИЛА :

 1. Затвердити Програму підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, розвитку культури та народної творчості Наркевицької селищної ради на 2018 – 2020 роки (додається) .
 2. Рекомендувати фінансовому відділу селищної ради  враховувати в селищному бюджеті видатки на реалізацію заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.
 3. Зняти з контролю рішення двадцять першої сесії селищної ради від 20.02.2017р. № 11-21/2017 «Про затвердження Програми  підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, розвитку культури та народної творчості Наркевицької селищної ради на 2017 рік».
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії  Павлюк І.О.).

 

Селищний голова                    Л.ГУЛА

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням 35(позачергової) сесії VІІскл.

селищної ради №     від

 

ПРОГРАМА

підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, розвитку культури та народної творчості Наркевицької  селищної ради

на 2018-2020 роки

ПАСПОРТ

Програми підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, розвитку культури та народної творчості  Наркевицької  селищної ради  на 2018- 2020 роки

 

1

 

Назва програми

Програма  підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, розвитку культури та народної творчості Наркевицької селищної ради на 2018 – 2020 роки

2

Розробник програми

Відділ  культури та туризму

3

Відповідальні виконавці програми

Виконавчий комітет Наркевицької селищної ради

4

Учасники програми

Виконавчий комітет Наркевицької селищної ради, бюджетні установи, підприємства, організації, приватні підприємці

5

Термін реалізації програми

2018-2020  роки

6

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

Місцевий бюджет

7

Обсяги фінансування програми (тис. грн.)

 

8

Мета програми

Забезпечення гарантій свободи творчості, доступу мешканців громади до усіх культурних надбань; реалізація державної нормативно-правової бази у сфері культури і народної творчості Наркевицької територіальної громади; забезпечення проведення державних, сільських, народних, професійних свят, пам’ятних дат, масових заходів та акцій

9

Очікувані результати виконання програми

Виховання національної свідомості громадян; розвиток духовно-культурної сфери громади; формування здорового національно-культурного самоусвідомлення мешканців сіл та селища, розвиток його духовно-культурної сфери .

 

Програма являє собою документ, що визначає стратегію підготовки і проведення заходів по відзначенню подій Наркевицької селищної об’єднаної територіальної  громади у 2018-2020 році. В основі програми покладено систему заходів, спрямованих на відзначення знаменних подій громади та вшанування заслужених громадян.

 1. Загальні положення

Щороку у територіальній громаді проводять різноманітні заходи, які забезпечують змістовне дозвілля жителів громади.

Об’єктом цієї програми виступає організація дозвілля мешканців громади, як невід’ємний елемент життя селища та сіл територіальної громади, а предметом є його розвиток.

Загальносільські заходи проводяться в громаді відповідно до планів роботи Наркевицької селищної ради, підпорядкованих їй відділів та затвердженого кошторису.

До них відносяться: державні, професійні, народні, спортивні свята, змагання та турніри, дні пам’ятних дат та свята селища та сіл громади.

 1. Мета і основні завдання програми

    Метою програми є забезпечення гарантій свободи творчості, доступу мешканців громади до усіх культурних надбань; реалізація державної нормативно-правової бази у сфері культури і народної творчості Наркевицької територіальної громади; забезпечення проведення державних, сільських, народних, професійних свят, пам’ятних дат, масових заходів та акцій.

Основними завданнями програми є:

 • виховання національної свідомості громадян;
 • розвиток духовно-культурної сфери громади;
 • формування здорового національно - культурного самоусвідомлення мешканців територіальної громади.

 

З метою розвитку культури та народної творчості, поширення впливу культурних надбань на мешканців сіл, зростанню творчих здобутків професійних та аматорських колективів проводяться різноманітні фестивалі, конкурси, огляди, виставки.

Для забезпечення культурного дозвілля населення необхідно передбачити та забезпечити щорічну підготовку і проведення у громаді державних, сільських, народних, професійних свят.

 1. Фінансове забезпечення

 

Програма розрахована на 2018-2020 роки, що дозволить реалізувати поставлені завдання, враховуючи реальний стан речей та швидкоплинність нашого часу.

Виконання запланованих заходів Програми буде здійснюватись по мірі прийняття конкретних рішень щодо окремих пунктів та по мірі надходження необхідних коштів.

Головним розпорядником коштів, запланованих на проведення заходів, визначено Наркевицьку селищну раду Хмельницької області.

Джерелами фінансування є кошти, що передбачатимуться у селищному бюджеті на програму по підготовці та проведенню заходів по відзначенню знаменних подій громади.

 1. Очікувані результати

 

Очікуваними результатами виконання програми є:

- виховання національної свідомості громадян;

- розвиток духовно-культурної сфери громади;

- формування здорового національно-культурного самоусвідомлення мешканців сіл та селища, розвиток його духовно-культурної сфери .

 1. Координація роботи та контроль за виконанням Програми

 

Координація роботи та контроль за виконанням Програми покладається на виконавчий комітет селищної ради.

Секретар ради                      Т.КОЗАК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення 35(позачергової) сесії

селищної ради VІІ скликання

№    від

 

Орієнтовні обсяги

фінансового забезпечення Програми підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, розвитку культури та народної творчості Наркевицької селищної ради на 2018 рік

 

№ п/п

Перелік заходів Програми

Рік впро-

вад-

ження

Джерела та обсяги фінансування, тис.грн.

Всього

Державний бюджет

Селищний бюджет

Інші

1

Організація підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, розвитку культури та народної творчості (придбання цінних подарунків, рамок, грамот, вінків, квітів, листівок, конвертів та ін.)

2018

150

 

150

 

 

Разом

150

 

 

150

 

 

Секретар ради                           Т.КОЗАК

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь