Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ в межах населеного пункту смт Наркевичі, вул.Театральна,4 гр. Шевчуку Григорію Миколайовичу гр. Павлюк Інні Олегівні

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

від         2017 року  № ___-/2017

гр. Шевчуку Григорію Миколайовичу

гр. Павлюк Інні Олегівні

Розглянувши заяву гр. Шевчука Григорія Миколайовича та гр.Павлюк Інни Олегівни, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ та витяг із державного земельного кадастру, керуючись ст. 12, 20, 116, 121,  123, 125, 126, 186 Земельного Кодексу України, ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій»

селищна рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,0397 га (кадастровий номер 6820955700:01:001:0059) без зміни категорії земель -житлова та громадська забудова з цільовим використанням - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах населеного пункту смт Наркевичі вул. Театральна,4   гр. Шевчуку Григорію Миколайовичу та гр. Павлюк Інні Олегівни.

2. Надати заявникам вищевказану земельну ділянку в оренду терміном на

3.    гр. Шевчуку Григорію Миколайовичу та гр. Павлюк Інні Олегівні

виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог Земельного кодексу України.

4. Встановити орендну плату за земельну ділянку площею 0,0397 га (кадастровий номер 6820955700:01:001:0059), розташовану за адресою: смт Наркевичі, вул. Театральна,4 в розмірі   % від нормативно грошової оцінки землі.

5. гр. Шевчуку Григорію Миколайовичу та гр. Павлюк Інні Олегівні здійснити державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку площею 0,0397 га за адресою: смт Наркевичі , вул. Театральна, 14 (кадастровий номер 6820955700:01:001:0059) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Л.В.Гула