НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

31260,смт.Наркевичі

Вул..Карла Маркса ,2

Дев’ятнадцятої позачергової сесії селищної ради

«24» грудня 2016року №1-19/2016

смт.Наркевичі

Про селищний бюджет

на 2017рік

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2017рік» та Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 23 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

1.Визначити на 2017рік:

- доходи бюджету селищної об’єднаної територіальної громади у сумі 30002200грн., в тому числі доходи загального фонду бюджет 29304400грн., доходи спеціального фонду бюджету 697800грн., згідно з додатком №1 цього рішення;

- видатки бюджету селищної об’єднаної територіальної громади у сумі 30002200грн.,в тому числі видатки загального фонду бюджету 29304400грн., видатки спеціального фонду бюджету 697800грн.

2.Установити профіцит бюджету селищної об’єднаної територіальної громади у сумі 2437000грн.,в тому числі загального фонду бюджету у сумі 2437000грн.,напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

3.Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2017рік , у тому числі по загальному фонду 29304400грн. та спеціального фонду 697800грн. згідно з додатком №3 до цього рішення.

4.Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів бюджету селищної об’єднаної територіальної громади в сумі 10000грн.

5.Затвердити на 2017рік перелік об’єктів , фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком №6 до цього рішення.

6.Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2017рік за їх економічною структурою відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України:

- оплата праці працівників бюджетних установ(код 2110);

- нарахування на заробітну плату (код 2120);

- придбання медикаментів та перев’язочних матеріалів (код 2220);

- забезпечення продуктами харчування (код 2230);

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

- поточні трансферти населенню (код 2700);

7.Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право селищному голові отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

8. Розпорядникам коштів бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природній газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних асигнувань.

9.Установити, що у загальному фонді бюджету на 2017рік до доходів належать надходження, визначені ст.64 Бюджетного кодексу України.

10.Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтями 69 та 71 Бюджетного кодексу України.

11.Дозволити Наркевицькій селищній об’єднаній територіальній громаді в процесі виконання бюджету за обґрунтованим поданням розпорядників коштів селищного бюджету здійснювати перерозподіл видатків за функціональною та економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах селищного бюджету.

Поточні видатки,пов’язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядниками бюджетних коштів у разі., коли відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати.

12.Дозволити головним розпорядникам коштів селищного бюджету здійснювати централізовану закупівлю товарів, робіт і послуг для розпорядників нижчого рівня з дотриманням процедури чинного законодавства.

13.Додатки 1,3,6 до цього рішення є його невід'ємною частиною.

14.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів.

Селищний голова     ____________________       Л.В.Гула