Розробка плану стратегічного розвитку для Наркевицької громади.

У Наркевицькій селищній ОТГ стартувала робота над розробкою Стратегічного плану розвитку громади. Які перші кроки, з чого почати, як організувати процес, кого запросити до Робочої групи з питань розробки стратегії, скільки часу може тривати стратегування у громаді, як впроваджувати Стратегічний план у життя – ці та інші питання обговорили з експертом з регіонального розвитку програми U-LEAD з Європою Аліною Коваль під час першої підготовчої зустрічі, яка пройшла у актовому залі Наркевицької селищної ради 2 жовтня 2017 року. Колектив селищної ради, який був присутні на зустрічі, висловили бажання на найближчій черговій сесії ради ОТГ прийняти рішення про розробку стратегічного документу, щоби якнайшвидше приступити до роботи і залучити до процесу широкі кола мешканців громади. На даний час, визначені основні аспекти плану стратегічного розвитку, визначені активісти, які братимуть участь в розробці даного плану.