Випускний концерт Наркевицької дитячої школи мистецтв.

26 травня 2018 року у Наркевицькому міському будинку культури відбувся випускний концерт Наркевицької дитячої школи мистецтв.
Цей день – особливий, адже дорослих, красивих та щасливих випускників вже треба викладачам школи мистецтв відпускати. В такі моменти одразу згадуються вони першачками, що несміливо переступили поріг школи, та з цікавістю оглядали все навкруги. Згадується творча робота та хвилюючі успіхи з цими учнями, і ховають сльози викладачі, розуміючи, що плин часу не зупинити.
Такі випускні свята в Наркевицькій школі мистецтв проводяться кожного року з відзначенням кращих учнів, що отримують Грамоти за успішне навчання та творчі досягнення. За доброю традицією, по завершенню такої зустрічі, випускники дарують викладачам та всім присутнім в залі концерт, на якому вже грають, співають та танцюють від щирого серця, не на оцінку, а на радість всім!
Чимало гарних слів звучало цього вечора від директора школи, начальника відділу культури та голови громади.. Батьки випускників подякували викладачам за їх нелегку викладацьку працю, за увагу й теплоту до дітей протягом всіх років навчання в школі.
В добру путь,наші талановиті вже такі дорослі діти!!!