Захід присвячений воїнам АТО

«Він воює за мирне, блакитне небо над полем стиглої пшениці, за дитячий сміх і посмішки дівчат  на вулицях, за тисячі щасливих людей. За те, щоб ми могли провести чергову ніч в затишних  оселях, у теплих ліжках, не чуючи канонади великокаліберної  зброї. За те, щоб над  рідною землею розвивався наш, жовто-блакитний прапор. Він б'ється за Україну… І він переможе... Адже він – український солдат»

У цей день вітали тих, у чиїх серцях живуть ідеали честі та свободи, тих, хто гідно захищав та захищає від ворога Батьківщину і кожного з нас. На свято запросили учасників бойових дій на Сході України не тільки смт Наркевичі, а й з усіх сіл Наркевицької ОТГ, членів їхніх родин.

Від імені почесних гостей присутніх привітав народний депутат Сергій Петрович Лабазюк, який висловив свою подяку нашим героям за мужність та героїзм, проявлені в зоні АТО. Сергій Петрович також щиро подякував волонтерам, які жертвують своїм часом, ризикують здоров'ям, а іноді й життям, допомагаючи українським воїнам.

Селищний голова Гула Любов Вячеславівна подякувала за мир і захист нашої Вітчизни всім воїнам та  їхнім родинам, висловила слова вдячності матерям загиблих солдатів за мужність їхніх синів-героїв та вручила учасникам бойових дій грошову винагороду.

Під час заходу всі присутні вшанували пам'ять загиблих односельчан – Суприкіна Олега Олеговича та Іськова Анатолія Миколайовича  хвилиною мовчання. Звучали слова подяки  рідним героїв, а після заходу голова Наркевицької селищної ради разом з рідними  поклали вінки до могил героїв. Важко повірити, що ці молоді хлопці вже ніколи не пройдуть вулицями рідного селища, не ступлять на поріг батьківського дому, не обіймуть своїх матерів.

Слова вітань захисникам з нагоди свята прозвучали від вихованців Наркевицької  дитячої школи мистецтв та талановитих представників сіл нашої об’єднаної громади.

Пісенні  вітання учасникам свята дарували вокальний колектив с.Пахутинці, вокальний ансамбль «Сузіря», солісти Вікторія Павлова, Катерина Візовська, Валерій Приходько та Анна Охоцька.

Ведуча заходу подарувала   щирі  та сердечні слова  матерям, які виховали достойних синів — захисників Вітчизни. Саме мати  віддає свою мудрість, тепло свого серця дітям, тільки материнська любов не знає страху, сумнівів, розрахунку, саме материнська молитва охороняє наших солдатів там, на війні. Не оминули увагою організатори свята і дружин учасників бойових дій, адже вони теж воїни, які стоять на варті своєї сім'ї, які своєю  відданою  любов'ю зігрівають серця чоловіків.

На долю нашої країни та народу випало тяжке випробування – війна, але у той же час саме сьогодні ми відроджуємося як нація, саме сьогодні ми усвідомлюємо, що тільки в єдності – наша сила, саме сьогодні ми переконуємося, що у нас є українська армія.