Заходи до 8 березня - Дня ніжності і жіночності у Наркевицькій ОТГ

Скільки слів сказано про жінку, скільки пісень написано, але цього мало, адже роль жінки є визначною для всього людства. Жінка постає як берегиня, як годувальниця, як матір, муза, вона дає життя і наповнює його красою. Вона поєднує в собі ніжність і силу, запал і покірність, турботу і силу .

До 8 березня - Дня ніжності і жіночності у Наркевицькій ОТГ була проведена низка заходів для прекрасної половини людства. Вітання та квіти отримували жінки селищної ради смт.Наркевичі, які є більшістю в апараті управління ОТГ.  Також отримували вітання прекрасні жінки – персонал Наркевицької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини від голови та першого заступника голови Наркевицької ОТГ. Скільки усмішок та гарних емоцій подарували цим жінкам пісні у виконанні талановитих соловейків та просто чудових парубків – Максима Звєрєва, Сергія Литвинюка та Ростислава Дружиніна. Але свято на цьому не закінчилось, а мало своє продовження у святковому концерті, що відбувся у СБК с.Юхимівці. Квіти від народного депутата Сергія Лабазюка для всіх жінок у залі, гарні слова на адресу милих та чарівних жінок від заступника голови Володимира Борисюка розпочали незабутній вечір для жінок, адже у всі часи  чоловіки не втомлювались захоплюватися жінками, їх красою, унікальність та загадковістю. Піснями, поезіями, найкращими побажаннями вітали усіх присутніх аматори сцени, запрошені гості та професіонали своєї справи . Із захопленням слухали глядачі виступ вокального колективу будинку культури с. Юхимівці  - “Розмай”. Просто не могли залишити байдужими глядачів виступи вихованців Дитячої школи мистецтв Валентина Камінського, Анни Охоцької, Олександри Голумбовської та вірш про вічну молодість жіночої душі, який написала жителька села Юхимівці - Лариса Червецова.

Свято вдалося і підтвердженням цього були гарні емоції, сльози радості, які  переповнювали всіх жінок у глядацькій залі.