Сторінка на стадії наповнення

Про порядок отримання грошової допомоги до Дня Незалежності учасникам бойових дій

Грошова допомога учасникам бойових дій згідно Порядку здійснення у 2023 році разової грошової виплати до Дня Незалежності України, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2023 р. № 754 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань» виплачується до 24 серпня 2023 р. у розмірі – 1 000 гривень за місцем проживання учасників бойових дій на їх поточні рахунки в банках.

15:30 15.08.2023

Правила прийому Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області на 2023 рік

3 метою організації підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони (далі - МПО, ДПО), інформуємо про правила прийому до навчального пункту.

14:50 31.05.2023