Звіт про базове відстеження результативності проекту рішення Наркевицької селищної ради «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Наркевицької селищної ради»

1. Вид та назва регуляторного акта:

Проект рішення Наркевицької селищної ради «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Наркевицької селищної ради».

2. Виконавець заходів з відстеження:

Фінансовий відділ селищної ради

3.Цілі прийняття акта:

- реалізація державної політики в сфері містобудівної діяльності;

- забезпечення виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

- впорядкування нормативно-правової бази;

- удосконалення механізму залучення замовників до пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури громади;

- урегулювання спірних питань, що виникають у зв’язку з сплатою пайової участі у розвитку інфраструктури громади;

- комплексний підхід до рівномірного розвитку інфраструктури по всій території громади;

- забезпечення надходження коштів до бюджету розвитку Наркевицької  ОТГ.

4. Строк виконання заходів з відстеження:

30.06.2017 – 30.07.2017

5.Тип відстеження:

Базове відстеження

6.Метод одержання результатів відстеження:

Статистичний

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Для здійснення відстеження результативності регуляторного акта використовувалися статистичні показники за 2014-2016 роки: кількість прийнятих рішень про надання містобудівних умов і обмежень на забудову земельних ділянок (у т.ч. на розробку проектів будівництва та реконструкції), розмір надходжень до місцевого бюджету, пов’язаних з дією акта, кількість укладених договорів про пайову участь (замовників, забудовників) на розвиток інфраструктури селищної ради.

8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

В результаті відстеження регуляторного акта рішення Наркевицької селищної ради  «Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території Наркевицької ОТГ» встановлено, що внаслідок його дії врегульовані питання прозорості та гласності в процесі залучення замовників до пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури громади, визначена чітка процедура нарахування та сплати  внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території Наркевицької ОТГ, а також визначені види об’єктів будівництва, забудовники яких звільняються від сплати внеску.

Показником результативності даного регуляторного акта є збільшення  надходжень до місцевого бюджету.

Таким чином, дане рішення не потребує змін чи доповнень