Спортивні змагання із настільного тенісу

13 квітня 2018 року в спортивному залі Наркевицької ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено спортивні змагання із настільного тенісу серед шкіл Наркевицької об’єднаної громади. Чимало охочих бажали проявити себе у спортивному турнірі, серед них учні шкіл: Наркевицької ЗОШ, Дзеленецької ЗОШ, Шмирківської ЗОШ. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Буяр Т.П. вітала та нагороджували учасників змагань.
Усі учасники змагань показали надзвичайно високі вміння та хороші результати. Справедливі та досвідченні забезпечили злагодженість, професіоналізм та чесну боротьбу впродовж змагань.
Місце проведення стало не випадковим, адже саме у смт.Наркевичі, як виявилось, живуть найкращі професіонали-тенісисти, рідні стіни та домашня тепла атмосфера посприяли вмілим гравцям очолити п’єдестал турніру.
Слід відзначити, що у Наркевицькій ОТГ вже давно культивують і розвивають цей чудовий і доступний вид спорту. Організатори змагань Колдун П.П. – вчитель фізичного виховвання Наркевицької ЗОШ та Крупська Л.В. – інструктор по спорту селищного центру “Спорт для всіх”.
Змагання відбулися за пдтримки благодійного фонду С.Лабазюка “Ми поруч” та селищного центру“Спорт для всіх”.