Соціальний проект «Стоп наркоманії»

Днями стартував соціальний проект «Стоп наркоманії» благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч». Його метою є пропагування здорового способу життя, свідоме ставлення до свого здоров’я.

Так і в нашій громаді 15 березня на базі Наркевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з представниками проекту. Учасниками стали учні 8-11 класів Наркевицької та Бубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Зі вступним словом відкрив захід Сергій Ковальчук - помічник народного депутата України Сергія Лабазюка, який розкрив головні завдання соціального проекту «Стоп наркоманії».

До уваги учнів було продемонстровано авторський фільм «Скажи наркотикам «НІ».

З присутніми провели також відверту розмову приїжджі гості: колишній наркозалежний, а нині соціальний працівник центру допомоги алко-наркозалежним Олександр Хрущ, лікар психіатр-нарколог Андрій Оліпер, а також працівник ювенальної поліції Олена Козицька.

Висловлюємо щиру подяку благодійному фонду Сергія Лабазюка за проведення спільної зустрічі  в рамках соціального проекту «Стоп наркоманії».