A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Наркевицька громада
Хмельницька область, Волочиський район

Повідомлення про оприлюднення проектів

30.05.2017

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Наркевицької селищної ради №  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік»

 Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення  Наркевицької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік».

Розробник проекту – фінансовий відділ селищної ради.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті селищної ради

 Зауваження та пропозиції просимо надавати на електронну адресу: nsr_otg@ukr.net, або поштою, на адресу Наркевицької селищної ради Хмельницької області: вул.. Незалежності, буд.2, смт.Наркевичі, Волочиський район,Хмельницька обл., 31260.

 тел. 03845 6-11-96

.


30.05.2017

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Наркевицької селищної  ради  «Про затвердження Положення про порядок  залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Наркевицької селищної ради»»

 Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюються проект рішення Наркевицької селищної  ради «Про затвердження Положення про порядок  залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Наркевицької селищної ради»

 «Розробник проекту – фінансовий відділ селищної ради.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті селищної  ради .

 Зауваження та пропозиції просимо надавати на електронну адресу: nsr_otg@ukr.net , або поштою, на адресу Наркевицької селищної  ради Волочиського району  Хмельницької області: вул..Незалежності, буд. 2, смт.Наркевичі Волочиського району, Хмельницька обл., 31260.

 тел. 03845 6-11-96 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ-

ПРОЕКТУ РІШЕННЯ НАРКЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

« ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ НА 2019 РІК»

 

   Дата 11.05.2018 року

Відповідно до статтей 9,13 Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх обєднань  Наркевицька селищна рада повідомляє про оприлюднення Проекту рішення Наркевицької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів  на 2019 рік».

Даний проект розроблений з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку Наркевицької селищної ОТГ відповідно до пункту 25 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Головний розробником проекту регуляторного акту є фінансовий відділ селищної ради.

Проект рішення Наркевицької селищної ради « Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»  розміщенні в мережі інтернет на офіційному веб-сайті селищної ради

narkevycka-gromada.gov.ua

Зауваження та пропозиції до проект регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх обєднань протягом одного місяця з дня оприлюднення з 8.00 год. До 17.00 год. У письмовому або електронному вигляді за адресою: смт.Наркевичі, вулиця Незалежності. 2, приміщення селищної ради,           телефон 6-11-96.e-mail:nsr_otg@ukr.net

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь