Повідомлення про оприлюднення проектів

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Наркевицької селищної ради №  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік»

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення  Наркевицької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік».

Розробник проекту – фінансовий відділ селищної ради.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті селищної ради

Зауваження та пропозиції просимо надавати на електронну адресу: nsr_otg@ukr.net, або поштою, на адресу Наркевицької селищної ради Хмельницької області: вул.. Незалежності, буд.2, смт.Наркевичі, Волочиський район,Хмельницька обл., 31260.

тел. 03845 6-11-96

.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Наркевицької селищної  ради  «Про затвердження Положення про порядок  залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Наркевицької селищної ради»»

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюються проект рішення Наркевицької селищної  ради «Про затвердження Положення про порядок  залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Наркевицької селищної ради»

«Розробник проекту – фінансовий відділ селищної ради.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті селищної  ради .

Зауваження та пропозиції просимо надавати на електронну адресу: nsr_otg@ukr.net , або поштою, на адресу Наркевицької селищної  ради Волочиського району  Хмельницької області: вул..Незалежності, буд. 2, смт.Наркевичі Волочиського району, Хмельницька обл., 31260.

тел. 03845 6-11-96

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ-

ПРОЕКТУ РІШЕННЯ НАРКЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

« ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ НА 2019 РІК»

Дата 11.05.2018 року

Відповідно до статтей 9,13 Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх обєднань  Наркевицька селищна рада повідомляє про оприлюднення Проекту рішення Наркевицької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів  на 2019 рік».

Даний проект розроблений з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку Наркевицької селищної ОТГ відповідно до пункту 25 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Головний розробником проекту регуляторного акту є фінансовий відділ селищної ради.

Проект рішення Наркевицької селищної ради « Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»  розміщенні в мережі інтернет на офіційному веб-сайті селищної ради

Зауваження та пропозиції до проект регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх обєднань протягом одного місяця з дня оприлюднення з 8.00 год. До 17.00 год. У письмовому або електронному вигляді за адресою: смт.Наркевичі, вулиця Незалежності. 2, приміщення селищної ради,           телефон 6-11-96.e-mail:nsr_otg@ukr.net

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами

на території Наркевицької селищної ОТГ»

Проект   рішення Наркевицької селищної ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Наркевицької селищної ОТГ»

Розроблено виконавчим комітетом селищної ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є врегулювання взаємовідносин, що виникають між селищною радою та розповсюджувачами зовнішньої реклами, які передбачають її розміщення на території Наркевицької селищної ОТГ, дотримання принципів державної регуляторної політики та виконання вимог чинного  законодавства України у сфері надання рекламних послуг.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу  розміщено на офіційному сайті Наркевицької селищної ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 31260, смт.Наркевичі вул.Незалежності, 2 Волочиського району Хмельницької області,

т. 6-11-96; e-mail : nsr_otg@ukr. net