13 вересня 2017 року в Наркевицькій ОТГ були проведені змагання, приурочені Дню фізичної культури та спорту

З метою пропаганди  здорового способу життя другий тиждень вересня в Наркевицькій ОТГ оголошений олімпійським тижнем.

Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на:

• виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;
  • покращення  здоров'я;
  • придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;
  • залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом;
  • виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки.

13 вересня 2017  року в  Наркевицькій загальноосвітній  школі  I-IIIступенів був проводений День фізичної культури і спорту під керівництвом інструктора по спорту Крупської Людмили Віталіївни.

Серед учнів 5-9 класів загальноосвітніх шкіл смт.Наркевичі, с.Бубнівка, с.Дзеленці, с.Шмирки  пройшли змагання з настільного тенісу та футболу. На змаганнях була присутня медсестра з Наркевицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а учні мали смачний обід в їдальні Наркевицької ЗОШ.
Весело, із азартом і завзяттям проходили змагання до Дня фізкультури і спорту!

Скільки радощів, гарного настрою, здоров'я, бадьорості отримали учні! Боротьба була досить напруженою. Палкими оплесками учасників підтримували вболівальники. Голова Наркевицької ОТГ Гула Любов Вячеславівна нагородила грамотами та подарунками учасників  змагань та тренерів, а також за великі досягнення, любов до спорту та сумлінну працю був нагороджений ветеран спорту Ілюшин Василь Іванович.

Наркевицька громада також отримала подарунковий сертифікат до Дня фізичної культури та спорту від народного депутата Сергія Лабазюка на суму 10 000 грн. на розвиток спортивного духу в громаді.

Перше місце посіла команда Наркевицької ЗОШ (керівник Колдун Петро Петрович), а друге місце розділили між собою команди Дзеленецької ЗОШ (керівник Леськів Роман Михайлович), Бубнівецької ЗОШ (керівник Гоцій Володимир Володимирович)  та Шмирківецької ЗОШ (керівник Сліпчук Володимир Миколайович)
Вітаємо команди з перемогою, адже перемогла дружба!

Дякуємо вболівальникам та учасникам і бажаємо нових досягнень у спорті та навчанні.