П Р О Т О К О Л Сорок другої (позачергової) сесії селищної ради

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

Сорок другої (позачергової) сесії селищної ради

11 липня 2018                                                                                                              смт.Наркевичі

На сорок другу (позачергову) сесію прибуло 18 депутатів із 25 обраних депутатів селищної ради.

Були присутні: Балишин О.В., Бачок С.Т., Блазунь І.С., Василишин Г.Г., Герасімов Ю.В., Гоцій В.В., Дзьобан М.В., Коваль Ю.О., Ковальчук В.А., Козак Т.М., Красій В.В., Лаба А.М., Місяць А.А., Мурін М.Г., Павлюк І.О., Самохіна В.А., Сторожук Н.Б., Чорна Л.А.

Відсутні депутати: Антонюк О.О., Байдак В.В., Козак О.В., Лаба А.М., Підкалюк С.М., Степасюк В.Л., Трач В.В., Штанькевич А.В.

Сорок друга (позачергова) сесія почала свою роботу.

Головувала на сесії Гула Л.В.

Гула Л.В.  Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний пленарного засідання сорок другої (позачергової) сесії селищної ради.

Враховуючи рекомендації постійної комісії, пропоную прийняти  за основу проект порядку денного, який ви отримали перед початком засідання.

Порядок денний сесії:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік;

(від 11,072018 року № 1-42 2018   стор.                )

Доповідає: Петрук Н.П. – нач. фінансового відділу селищної ради

2. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік;

(від 11.07.2018 року № 2-42/ 2018   стор.             )

Доповідає: Козак Т.М. – секретар ради

3. Про затвердження проектної документації «Нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання вул. Квіткова, Шевченка, с. Новоленськ Волочиського району Хмельницької області.

(від 11.07.2018 року № 3-42/ 2018   стор.             )

Доповідає: Дяченко С.А. – нач. відділу земельних відносин, екології, містобудування та архітектури,

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного:

1.

Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

СЛУХАЛИ: Петрук Н.П. – нач. фінансового відділу селищної ради (інформація додається).

ВИРІШИЛИ: проект рішення «Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

2.

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік.

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря ради, щодо проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

ВИРІШИЛИ: проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

3.

СЛУХАЛИ: Дяченко С.А. – нач. відділу земельних відносин, екології, містобудування та архітектури, щодо проекту рішення «Про затвердження проектної документації «Нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання вул. Квіткова, Шевченка, с. Новоленськ Волочиського району Хмельницької області».

ВИРІШИЛИ: проект рішення «Про затвердження проектної документації «Нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання вул. Квіткова, Шевченка, с. Новоленськ Волочиського району Хмельницької області», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

Не взяли участь в голосуванні – 0

Питання порядку денного винесені на розгляд пленарного засідання сорок другої (позачергової) сесії розглянуто.

Сорок друга (позачергова) сесія селищної ради 7 скликання завершила свою роботу.

Селищний голова ______________Л.В.ГУЛА