Заклади освіти готові до навчального року

З метою забезпечення якісної підготовки закладів освіти Наркевицької селищної ради  до нового 2017/2018 навчального року, на виконання розпорядження голови Наркевицької селищної ради від 15.08.2017  №68 р «Про здійснення перевірки стану готовності освітніх закладів Наркевицької селищної ради до роботи у новому 2017/2018 н. р. та в осінньо-зимовий період» 21.08.2017 року комісією у складі першого заступника Наркевицького селищного голови Борисюка В. М., начальника відділу освіти, молоді та спорту Буяр Т. П., спеціалістів відділу освіти Мельник Л. В. та Веретюк Х. Й., представника держспоживслужби Табалюка М. П. був проведений огляд стану підготовки дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2017/2018 навчального року.

В результаті перевірки встановлено, що у всіх навчальних закладах здійснено поточні ремонти (побілено та пофарбовано ігрові, спальні та класні кімнати, коридори,спортивні зали та спортивні кімнати), проведено благоустрій територій (обкошено, впорядковано клумби).

За висновками членів комісії всі загальноосвітні, дошкільні навчальні заклади до початку 2017/2018 навчального року готові.