звіт селищного голови за 2019 рік

Шановні жителі громади!

Згідно  вимог  закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в Україні» на  Ваш  розгляд виношу  звіт селищного  голови за  2019  рік  діяльності Наркевицької  об’єднаної територіальної  громади.

Найголовніший  об’єкт діяльності будь - якої влади є людина з усіма її  суспільними проблемами. Саме цій стратегічній  меті підпорядкована  робота селищної ради і моя, зокрема, як голови. Цього  вимагає і конституційний принцип, в якому   підкреслено,  що  єдиним  джерелом  влади є народ. Тож і  основою  наших дій була  і  залишається  місцева  самоврядність. Без цього  неможлива ефективна регіональна  політика, а  відповідно і  розвиток населених  пунктів територіальної  громади, інтереси яких представляє селищна  рада.

Наркевицька об’єднана територіальна громада утворена 13 серпня 2015 року в рамках адміністративно-територіальної реформи 2015 року. До складу громади увійшли населені пункти: смт. Наркевичі  та села Юхимівці, Бубнівка, Пахутинці, Дзеленці, Шмирки, Сергіївка, Глядки, Трительники, Чернява, Личівка, Баглаї, Новоленськ, Кущівка, Копачівка Друга, Березина.

Наркевицька об’єднана територіальна громада згідно з адміністративно-територіальним устроєм України входить до складу Волочиського району Хмельницької області.

Відстань від адміністративного центру громади до районного центру — 45 км. Відстань від адміністративного центру громади до обласного центру — 35 км.

Територія селищної громади є нерозривною, її межі визначаються по зовнішніх межах юрисдикції рад територіальних громад, що об’єдналися (смт.Наркевичі, сіл Юхимівці, Дзеленці, Трительники, Баглаї, Сергіївка, Бубнівка, Новоленськ, Пахутинці, Копачівка Друга, Березина, Шмирки, Личівка, Чернява, Глядки, Кущівка)