Засідання міжшкільного методичного об’єднання учителів суспільно-гуманітарного профілю.

Дата: 15.03.2017 09:01

10 березня 2017 року на базі Наркевицької ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання  учителів суспільно-гуманітарного профілю. В ході засідання заступником директора з навчально-виховної роботи Наркевицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Чорною Л. А. був проведений методичний ринг на тему «Сучасні інноваційні технології в навчально-виховному процесі», під час якого вчителі суспільно-гуманітарного циклу обговорили використання сучасних педагогічних технологій, узагальнили алгоритм методичних знахідок. Вчитель української мови та літератури Наркевицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Білоус О. В. представила презентацію про проектну діяльність з обдарованими дітьми. Вчитель англійської мови Наркевицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Заграй В. С. провела з вчителями майстер-клас на тему «Використання дидактичних рольових ігор на уроках англійської мови у початкових класах». Вчитель історії Наркевицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Сторожук Є. В. провів відкритий урок в 11 класі на тему «Президентство Леоніда Даниловича Кучми»,  а вчитель української мови і літератури Борщук Л. М. провела урок української мови у 6 класі на тему «Прикметник. Морфологічні ознаки. Синтаксична роль».