26 лютого 2018 року на базі Бубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Наркевицької ОТГ
26 лютого 2018 року на базі Бубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Наркевицької ОТГ на тему «Використання інноваційних технологій на уроках української мови та літератури». У засіданні взяли участь завідувач сектору української та зарубіжної філології, методист ХОІППО Манзюк Світлана Андріївна, начальник відділу освіти молоді та спорту Наркевицької селищної ради Буяр Тетяна Павлівна, спеціаліст відділу Мельник Людмила Василівна та 11 вчителів української мови та літератури з Наркевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шмирківської ЗОШ І-ІІ ступенів та Дзеленецької ЗОШ І-ІІ ступенів.
Присутні відвідали урок української мови у 9 класі на тему «Кома та крапка з комою у складному безсполучниковому реченні» з використанням інноваційних технологій (вчитель - Дудар Ірина Петрівна).
Із вступним словом до учасників зібрання звернулась начальник відділу освіти, молоді та спорту Наркевицької селищної ради Буяр Тетяна Павлівна, яка дала характеристику структури методичної роботи із педагогічними працівниками шкіл громади та досягнень учнів і вчителів у творчих конкурсах, олімпіадах, конкурсі-захисті МАНу.
Завідувач сектору української та зарубіжної філології, методист Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Манзюк Світлана Андріївна ознайомила вчителів шкіл Наркевицької ОТГ з основними аспектами викладання української мови та літератури в контексті сучасних освітніх процесів.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Бубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Антонюк Олександр Олександрович презентував теоретичні та практичні засади використання інтерактивних та інформаційних технологій з метою впровадження особистісно-орієнтованого навчання в практику роботи вчителів.
На майстер-класі «Методи ейдетики - шлях до творчого розвитку учня», який провели вчитель початкових класів Савечко Артур Володимирович та практичний психолог Писюк Марина Володимирівна, вчителі ознайомилися з використанням ейдетики на уроках для швидкого запам’ятовування та відтворення інформації.
Завершилась зустріч «методичними посиденьками», де присутні ділилися враженнями від почутого та побаченого.