12 лютого на базі відділу освіти, молоді та спорту Наркевицької селищної ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та їх заступників.

Дата: 12.02.2018 10:58

В ході наради були розглянуті такі питання:

1. Про підсумки  участі учнів закладів загальної середньої освіти у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

(Виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту Наркевицької селищної ради Буяр Т. П.)

1. Про організоване завершення 2017/2018 навчального року та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти.

1. Про вибір і замовлення підручників для 5-х класів.

(Виступила спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Наркевицької селищної ради Мельник Л. В.)

1. Про проблеми реалізації Концепції Нової української школи в закладах загальної середньої освіти.

(Виступили учасники обласного семінару Мельник О. І. – директор Наркевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Антонюк О. О. - заступник директора з навчально-виховної роботи Бубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів).