Вшанування пам'яті Чорнобильської трагедії у с. Трительники

Дата: 27.04.2016 11:15

Гріх непростимий. Чорнобиль.

Під такою назвою 26 квітня в приміщенні сільської ради було проведено годину пам’яті, присвячену 30 річниці Чорнобильської трагедії. На заході були присутні: ліквідатор аварії на ЧАЕС, житель села Трительники Швець Микола Васильович, староста села, сільський бібліотекар, директор СБК, учні та жителі.

Спершу до присутніх звернулась староста села Бегдай Т.П., яка відмітила, що ми повинні пам’ятати неоціненний подвиг, який у 1986 році здійснили чорнобильці.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх тих ліквідаторів, які не дожили до сьогоднішнього дня.

Ведучі заходу Крулик Назар та Остапчук Настя змістовно розповіли про аварію на ЧАЕС та її наслідки. З почуттям героїзму, самовідданості читали вірші Остапчук Юля, Остапчук Аліна, Бегдай Настя, Лаба Іра, Дуда Влад, Яковлєв Віталій.

Слухаючи розповідь Миколи Васильовича, який був хіміком-дозимитристом на ЧАЕС у присутніх було видно переживання сум, біль та надію. Але ще більш хвилюючою хвилиною для учасників заходу був перегляд документального фільму.

Підводячи підсумок години пам’яті, ведучі побажали усім міцного здоров’я, щастя, добробуту, чистого мирного неба над головою.