Привітання працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Дата: 27.03.2017 12:27

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Від усієї Наркевицької громади щиро вітаємо  Вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.Щиро бажаємо  Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі!

Хай легко працюється, гарно живеться
Хай доля щасливо до Вас усміхнеться.
Хай люблять Вас рідні, шанують всі люди,
Хай щедрим на сонце Вам день кожен буде.