День захисту дітей!

Дата: 06.06.2017 13:12

Що може бути приємніше, ніж дитячі посмішки та веселий сміх. А з’являються вони тільки від щирої дитячої радості і гарного настрою. Саме їх дарували дітворі у селищі Наркевичі в Міжнародний день захисту дітей – 2 червня.

Фестиваль дитячої творчості «Козацькому роду нема переводу» відбувся у міському будинку культури, де юні артисти демонстрували свої вміння зі сцени. Музичні виступи і запальні танці представили вихованці загальноосвітніх навчальних закладів та Наркевицький ДНЗ «Сонечко».  У фойє будинку культури діти продемонстрували свої вироби декоративно-ужиткового мистецтва, зроблені на уроках трудового навчання та гуртках. Вітальне слово усім присутнім сказав Петрук В.О. представник благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч».

Крім співів і танців розважали дітей ще й безкоштовними батутами, смачним обідом та морозивом. Так організатори свята хотіли привітати підростаюче покоління. Селищний голова Гула Л. В. та начальник відділу освіти, молоді та спорту Буяр Т. П. відзначили талановиту молодь стипендіями за зайняті призові місця на олімпіадах, конкурсах у районі, області.