Наркевицька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Звіт голови Наркевицької ОТГ та виконавчого комітету про проведену у 2016 році роботу та план заходів на 2017 рік

Дата: 13.02.2017 13:41
Кількість переглядів: 1489

                                                                                       

                    Рішенням 33-ї сесії Хмельницької обласної ради від 13.08.2015року, було утворено Наркевицьку селищну об’єднану територіальну громаду. 25 жовтня 2015 року відбулись перші місцеві вибори голови та депутатів селищної ради ОТГ.

                     До складу Наркевицької об’єднаної територіальної громади входять селище Наркевичі та села Юхимівці, Дзеленці, Трительники, Баглаї, Сергіївка, Бубнівка, Новоленськ, Пахутинці, Копачівка Друга, Личівки, Шмирки, Глядки, Чернява, Кущівка. В цілому населення Наркевицької ОТГ нараховує 6630 осіб.

                    6 березня 2016 року було обрано шість старост сіл територіальної громади: Г.Муху    ( село Дзеленці), Т.Бегдай ( села Трительники, Баглаї), Т.Ковтун ( села Сергіївка, Бубнівка, Новоленськ), В.Поліщука ( села Пахутинці, Копачівка Друга), Т.Сліпчук ( села Шмирки, Личівка), О.Кару ( села Глядки, Чернява. Кущівка).

                     Затверджено структуру виконавчого  апарату Наркевицької селищної ради ОТГ та її виконавчих органів. До складу виконавчого комітету селищної ради входять: перший заступник  селищного голови Борисюк Володимир Михайлович; секретар виконавчого комітету Козак Тетяна Михайлівна та  старости сіл об’єднаної громади.

                     Утворено  відділ обліку та звітності ( начальник відділу Богомазюк Майя Василівна та  2 спеціалістів) ; фінансовий відділ ( начальник Петрук Ніна Іванівна та 1 спеціаліст); відділ земельних відносин, екології, містобудування та архітектури ( начальник відділу Дяченко Сніжана Анастасіївна та 1 спеціаліст); відділ економічного розвитку та інвестицій ( спеціаліст Заганяч Анастасія Вікторівна);  відділ соціального захисту населення ( начальник відділу Буяр Тетяна Павлівна та 1 спеціаліст); відділ культури і туризму ( начальник відділу Литвинюк Сергій Олегович); державний реєстратор (Тимчук Катерина Олександрівна), відділ освіти, молоді та спорту ( начальник відділу Буяр Тетяна Павлівна та 2 спеціаліста). У виконавчому апараті селищної ради працює  32 осіб. З них 6 старостів, 7 діловодів, завідувач господарством селищної ради. В кожному старостаті є  діловод.

                      На утриманні селищної ради ОТГ перебуває и4 загальноосвітні навчальні заклади, з них 2 школи І-ІІІ ступенів, 2 школи – І-ІІ ступенів, в яких навчаються 480 учнів  та 4 дошкільних навчальних заклади, в яких виховуються 165 дітей. Організація харчування, виплата  заробітної плати працівникам ДНЗ, оплата енергоносіїв, часткове придбання підручників для учнів шкіл, здійснюється за рахунок коштів селищного бюджету.

                      За 2016 рік зведений  обсяг доходів бюджету ОТГ склав 35млн.113тис.грн.,  в тому числі: доходи загального фонду – 16 млн.325 тис.грн.;субвенції загального фонду -17млн.743тис.грн.;доходи спеціального фонду-1043,402тис.грн.; субвенції спеціального фонду – 8 млн.3тис.грн. відсоток виконання до планових призначень на 2016 рік: доходи загального фонду – 103,6%, субвенції загального фонду – 215%, субвенції спеціального  фонду – 100%.

                      Доходи бюджету ОТГ, в розрахунку на одного жителя на 2016 рік, склали 4910,47 грн.

                      У 2016 році з Державного бюджету отримано освітню субвенцію в сумі 5 млн.342 тис. грн. та медичну субвенцію в сумі                3 млн. 976,9  тис.грн.

                      Впродовж року, що минув, до бюджету ОТГ надійшла субвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних  територіальних громад у сумі                              5 млн.719тис.грн. та субвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 1 млн.577 тис.грн.

                      За рахунок коштів  субвенції з Державного бюджету:

 • проведено будівництво артезіанської свердловини для господарчо-питного водопостачання населення с.Юхимівці Волочиського району;
 • проведено вуличне освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій с.Чернява;
 • придбано спецтехніку для Наркевицького комбінату комунальних підприємств ( ескаватор Борекс-2201;трактор МТЗ 82.1;причіп тракторний 2ПТС-6;міні-трактор  FOTON?косарку,машина дереводробильна);
 • проведено будівництво зовнішніх мереж водопостачання с.Юхимівці Волочиського району;
 • капітальний ремонт вуличного освітлення в селах Копачівка Друга, Личівка,Новоленськ,Шмирки,Сергіївка,Бубнівка,Кущівка,Глядки Волочиського району;
 • проведено реконструкцію опалювальної системи будівлі спортивного залу і встановлено модульну котельню Наркевицької ЗОШ І-ІІІ ст.;
 • облаштовано систему оповіщення ( засобів відео спостереження) найбільш відвідуваних жителями установ, закладів та місць інфраструктури Наркевицької ОТГ;
 • проведено капітальний ремонт свердловини для господарсько-питного водопостачання в с.Кущівка Волочиського району;
 • Проведено будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вул.Центральна,Озерна,Набережна,Шкільна у с.Дзеленці Волочиського району;
 • Проведено будівництво свердловини для господарсько-питного водопостачання в с.Шмирки Волочиського району;
 • Розпочата реконструкція системи зовнішніх мереж водопостачання смт.Наркевичі Волочиського району;
 • Придбано ком’ютерне обладнання: кумп’ютери,мультимедійні проектори,інтерактивні дошки для шкіл ОТГ.

    На території  ОТГ працюють підприємства ВП «Наркевицький цукровий завод» агропромхолдингуц Астарта-Київ ( під час сезону цукроваріння в якому працює до 600робітників).

В 2016 році до селищного бюджету цим підприємством перераховано 2600тис.грн. орендної плати за землю та 2700тис.грн. податку на доходи з фізичних осіб, ТОВ «Енселко-Агро» ( впродовж 2016року надходження до селищного бюджету склали 4500тис.грн., з них: орендна плата за землю 845тис.грн., податок на доходи з фізичних осіб 2200тис.грн.), ПП «Аграрна компанія-2004».В 2016році від Аграрної ком нації надійшло до селищного бюджету 700тис.грн., в тому числі: єдиного податку з с/г виробників 360тис.грн.; податку на доходи з фізичних осіб 140тис.грн., орендна плата за землю – 200тис.грн.

    Завдяки інвесторам  багато зроблено для належного функціонування та розвитку Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади.ТОВ «Волочиськ-Агро» виділив кошти на будівництво водогону в селі Юхимівці та смт.Наркевичі  370 тис.грн., встановлено огорожу біля цервки в с.Юхимівці та придбано для неї дзвони, облаштовано тротуарну доріжку в смт.Наркевичі, встановлено огорожу біля в’їзного знаку в смт.Наркевичі, придбано огорожу для Наркевицької ЗОШ, придбано проектор для Наркевицької ЗОШ та кухонну плиту для дитячого садочка.

     ПП «Аграрна компанія -2004» провела заміну вікон на енергозберігаючі в Шмирківському сільському клубі, встановлено вхідні двері та два вікна в Личівському  сільському клубі,проведено ремонт санвузла в Шмирківському ДНЗ, закуплено котли для адміністративної будівлі старостату в селі Шмирки, придбано метало профіль для перекриття церкви в селі Личівка.

     Завдяки ТОВ «Енселко-Агро» проведено капітальний ремонт свердловини для господарсько-питного водопостачання в с.Глядки, проведено капітальний ремонт свердловини в с.Трительники, внесено аванс за донапірну вежу для с.Пахутинці, встановлено 20 енергозберігаючих вікон в Бубнівській ЗОШ, встановлено 3 енергозберігаючих вікна та  3 дверей у ФАПі с.Сергіївка.

      На території ОТГ працює Наркевицький комбінат комунальних підприємств, який здійснює виконання робіт з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів, надає послуги з водопостачання та водовідведення, проводить щбір та вивіз побутового сміття з індивідуальних господарств. Впродовж 2016 року ОТГ співпрацювала з районним центром зайнятості щодо залучення осіб, які перебували на обліку для проведення робіт з благоустрою населених пунктів ОТГ.

       В 2016 році було створено Наркевицьку дитячу школу мистецтв ( в якій на даний час навчається 78 учнів), придбано музичні центри для Наркевицького та Личівського будинків культури, Бубнівської ЗОШ, Бубнівського ДНЗ, придбано матеріали для косметичних ремонтів закладів освіти та культури.

     Найважливішими планами на 2017 рік є створення комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради»; будівництво водогонів в селах громади; ремонт комунальних доріг; створення центру надання адміністративних послуг.

 Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису        

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь